هدر موبایل
1389/08/15 13:30:00
سرویس بین الملل

بازدید هیأت دیوان محاسبات ایران از دیوان محاسبات مالزی

**یک هیأت عالی رتبه از دیوان محاسبات کشورمان به سرپرستی معاون فنی و امور حسابرسی وزارتخانه‌ها، از دیوان محاسبات مالزی دیدن کرد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل دیوان محاسبات کشور، "مصطفی علی اصغر پور" معاون محترم فنی و امور حسابرسی وزارتخانه‌ها و هیات همراه که به دعوت دیوان محاسبات مالزی به این کشور سفر کرده است، امروز شنبه 15 آبان ماه با استقبال و همراهی رئیس کل و دیگر مقامات دیوان محاسبات مالزی، از این دیوان بازدید کردند.

پس  از این بازدید معاون فنی و امور حسابرسی وزارتخانه های دیوان محاسبات کشور در نشستی با "سری داتو آمبرین" رئیس کل موسسه عالی حسابرسی مالزی، با تأکید بر گسترش همکاری‌های دوجانبه در کلیه زمینه‌های فنی و حسابرسی، مقدمات امضاء یادداشت تفاهمی بین دیوان محاسبات ایران و موسسه عالی حسابرسی مالزی در خصوص همکاری‌های آموزشی پژوهشی و تحقیقاتی و نیز تبادل تجربیات در زمینه‌های حسابرسی عملکرد، حسابرسی IT و حسابرسی زیست محیطی فراهم شد.

سرپرست هیأت ایرانی همچنین در این نشست پیام دعوت رسمی "عبدالرضا رحمانی فضلی" رئیس کل دیوان محاسبات ایران از "سری داتو آمبرین" رئیس کل موسسه عالی حسابرسی مالزی را به وی ابلاغ نمود.

"سری داتو آمبرین" با استقبال از این دعوت ابراز امیدواری کرد که در آینده‌ای نزدیک جهت نهایی نمودن و امضاء یادداشت تفاهم به ایران سفر کند.

هیأت ایرانی در خاتمه این دیدار دفتر یادبود موسسه عالی حسابرسی مالزی را امضاء نمود.

دیوان محاسبات کشورمان قرار است در کنگره جهانی حسابداران در مالزی شرکت کند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet