ایام محرم 1398
1389/08/15 15:16:00
سرویس صحن
موسوی لارگانی در اخطار قانون اساسی:

پی‌ریزی اقتصاد عادلانه مشکل بیکاری را رفع می‌کند

**نماینده فلاورجان با اشاره به اصل ۳ قانون اساسی، بر لزوم پی‌ریزی اقتصاد صحیح و عادلانه برای رفع مشکل اقتصادی و اشتغال مردم فلاورجان تاکید کرد.

به گزارش خبرنگار خانه ملت سیدناصر موسوی لارگانی در ابتدای جلسه علنی امروز بعدازظهر با ارائه اخطار قانون اساسی نسبت به بند 9 و 12 اصل سوم قانون اساسی بر لزوم توجه به پی ریزی صحیح و عادلانه امور اقتصادی در نقاط مختلف کشور تاکید کرد و گفت: طبق قانون اساسی و ضوابط اسلامی تمام مسئولان باید برای برطرف کردن هر نوع محرومیت از مناطق مختلف تلاش کنند.

نماینده فلاورجان همچنین افزود:‌ نرخ بیکاری در شهرستان فلاورجان بالای 20 درصد است و این در حالی است که اطراف این شهرستان صنایع بزرگی مثل ذوب آهن، صنایع فولاد و پلی اکریل فعال است، اما از به کار گرفتن نیروهای تحصیل کرده منطقه فلاورجان خودداری می کنند.

لارگانی با اشاره به اصل سوم قانون اساسی خواستار رفع محرومیت از منطقه فلاورجان شد.

بند 9 اصل سوم قانون اساسی به رفع تبعیضات ناروا و ایجاد امکانات عادلانه برای همه در تمام زمینه های مادی و معنوی و بند 12 این اصل به پی ریزی اقتصاد صحیح و عادلانه بر طبق ضوابط اسلامی جهت ایجاد رفاه و فقر و برطرف ساختن هر نوع محرومیت در زمینه های تغذیه، مسکن، کار، بهداشت و تعمیم بیمه اشاره دارد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet