شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1389/08/16 09:09:00
سرویس صحن
لاریجانی در پاسخ به تذکر هدایت خواه؛

نمایندگان دربرنامه پنجم می‌توانند پیشنهادهایی بدهند که بار مالی داشته باشد

**رئیس مجلس شورای اسلامی در پاسخ به تذکر ستار هدایت خواه نماینده دنا و بویراحمد، بررسی لایحه برنامه پنجم را با لایحه بودجه سالیانه متفاوت دانست و اعلام کرد:نمایندگان در برنامه به عنوان سند بالادستی می توانند پیشنهادهایی بدهند که بار مالی داشته باشد.

به گزارش خبرنگار خانه ملت، این سخنان علی لاریجانی پس از آن مطرح شد که در آغاز جلسه علنی امروز ـ یکشنبه ـ مجلس شورای اسلامی هدایت خواه طی تذکری خطاب به وی، گفت: حضرتعالی و همکارانتان در زمان بررسی لایحه برنامه در کمیسیون تلفیق تمام پیشنهاداتی که مستلزم بار مالی بود را رد کرده و جلوی آن را گرفتید.

نماینده دنا و بویراحمد به پیشنهاد کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی در ماده 41 لایحه برنامه اشاره کرد و خاطرنشان ساخت: این پیشنهاد کمیسیون بهداشت جابه جایی درصدها است و بار مالی دارد.

علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی هم در پاسخ به این تذکر با اظهار این که بررسی لایحه برنامه با لایحه بودجه سالانه تفاوت دارد، خاطرنشان کرد: در برنامه پنجم نمایندگان به عنوان سند بالادستی می توانند پیشنهادهایی بدهند که بار مالی داشته باشد و بنابراین چنین پیشنهادهایی اشکال قانونی ندارند.

وی افزود: ولی توصیه ما به نمایندگان این است که سقفی که در کمیسیون تلفیق بسته شده، رعایت شود.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet