خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1389/08/16 10:15:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
در واکنش به تذکرات برخی نمایندگان در لغو انحلال دانشگاه علوم پزشکی ایران:

ادغام دانشگاه علمی پزشکی ایران توان علمی- پزشکی کشور را افزایش می‌دهد

**عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات در مجلس شورای اسلامی، گفت: ادغام دانشگاه علوم پزشکی ایران زمینه استفاده از توان علمی دانشگاه تهران را برای دانشجویان این دانشگاه فراهم می سازد.

فرهاد بشیری نماینده مردم پاکدشت در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان با اشاره به ادغام دانشگاه علوم پزشکی ایران در دانشگاه تهران گفت: این اقدام به منظور ارتقای علمی دانشجویان علوم پزشکی ایران صورت گرفته که وضعیت استفاده آنان از امکانات و توان علمی دانشگاه تهران را فراهم ساخته است.

وی با بیان اینکه لغو این ادغام امکان پذیر نیست افزود: متاسفانه برخی از دوستان و رسانه ها از واژه انحلال به جای ادغام استفاده می کنند که این کار درستی نیست چراکه تمام دانشجویان این دانشگاه به یک دانشگاه مهمتر و قدیمی تر انتقال پیدا می کنند.

عضو کمیسیون آموزش ادغام دو دانشگاه با سابقه علوم پزشکی را فرصتی برای تجمیع امکانات و نیروی انسانی موجود در آن دانست و خاطر نشان کرد: این ادغام که به منظور ساماندهی به شبکه بهداشت و درمان صورت گرفته زمینه بهره وری و تجمیع نیرو و توان علمی این دو دانشگاه را برای رسیدن به پیشرفت های علمی پزشکی کشور هموار می سازد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet