ایام محرم 1398
1389/08/16 11:05:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
یوسف‌نژاد:

نظر دولت و مجلس در مواد یک تا 40 لایحه برنامه پنجم تامین شده‌است

**عضو کمیسیون تلفیق برنامه پنجم توسعه گفت: نظر دولت و مجلس در تصویب مواد یک تا ۴۰ لایحه برنامه پنجم تامین شده است.

علی اصغر یوسف‌نژاد نماینده مردم ساری در مجلس در گفت‌وگو با فارس با اشاره به بررسی 40 ماده از لایحه برنامه پنجم توسعه، اظهار داشت: مجلس تمام موارد کارشناسی را برای بررسی لایحه برنامه پنجم اعمال کرده است.

وی با بیان اینکه در بررسی 40 ماده از لایحه برنامه پنجم نظر دولت و مجلس تامین شده است، افزود: اگر در 40 موارد بررسی شده برخی اصلاحات با هدف تکمیل نظر دولت از سوی مجلس صورت گرفته است و مجلس لایحه را به گونه‌ای بررسی می‌کند که دولت بتواند آن را اجرا کند.

نماینده مردم ساری با تاکید بر اینکه مقام معظم رهبری فرمودند که مجلس باید قانونی تصویب کند که دولت بتواند آن را اجرا کند، افزود: تعامل دولت و مجلس در برنامه پنجم کاملا محسوس است؛ همانگونه که آقای رئیس جمهور از مجلس تقدیر کرده‌اند و متقابلا مجلس نیز از تعامل دولت تشکر کرده است می‌توان گفت که لایحه برنامه پنجم با تعامل قوای مقننه و مجریه در حال بررسی است.

یوسف نژاد در پاسخ به برخی اظهار نظرها مبنی بر تحقق نظر دولت در لایحه و عدم دقت کافی از سوی مجلس برای بررسی مواد لایحه برنامه پنجم گفت: این اظهار نظر‌ها درست نیست چرا که کار گروه مشترک دولت و مجلس قبل از اینکه لایحه به مجلس بیاید تک تک مواد را مورد بررسی قرار داده‌اند و اکنون نیز مجلس به طور دقیق مواد لایحه را بررسی می‌کند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet