هدر موبایل
1389/08/16 11:07:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
اعزازی:

ادغام دانشگاه برای کوچک‌سازی ساختارهاست

**نماینده مردم بناب در مجلس شورای اسلامی دلایل وزیر بهداشت درباره ادغام دانشگاه علوم پزشکی ایران را قانع کننده دانست و گفت: این موضوع گامی در جهت کوچک سازی ساختارها در تهران است.

ضیاء الله اعزازی ملکی در گفتگو با مهر گفت: بر اساس سخنان وزیر بهداشت عدم انسجام در امور بهداشتی و درمانی، تردد بخش عمده ای از کارمندان دانشگاه علوم پزشکی ایران از کرج به تهران از جمله دلایل انتقال بخشهای دانشگاه علوم پزشکی ایران به دو دانشگاه مستقر در تهران بوده است.

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس با انتقاد از تمرکز بیش از اندازه مراکز تحقیقاتی در تهران یادآور شد: این موضوع گامی در جهت کوچک سازی ساختارها در تهران است که بسیار خوب بوده و باید به سایر بخشها هم منتقل شود تا بار موجود در تهران سبک شود.

اعزازی خاطرنشان کرد: به وزیر بهداشت پیشنهاد داده ایم که مراکز تحقیقاتی استانها را تقویت کند تا محققان برای کارهای بهتر به تهران بیایند و همه امکانات در تهران متمرکز نشود.

به گزارش خبرنگار مهر، دانشگاه علوم پزشکی ایران از روز شنبه 8 آبان ماه 89 بر اساس ابلاغ مصوبه شماره 677/110 معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رئیس جمهور منحل شده است. کلیه فعالیتهای بهداشتی، درمانی دانشگاه علوم پزشکی ایران واقع در استان البرز به دانشکده علوم پزشکی کرج، کلیه واحدهای بهداشتی، درمانی دانشگاه علوم پزشکی ایران به دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی و کلیه واحدهای آموزشی و پژوهشی و دانشجویی به دانشگاه علوم پزشکی تهران منتقل شد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet