ایام محرم 1398
1389/08/16 11:09:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
سلیمی:

انحلال دانشگاه تنها راه برای وزارت بهداشت نبود

**نماینده مردم محلات و دلیجان در مجلس با تاکید بر این نکته که زمان انجام این اقدام بسیار نامناسب بوده است گفت: این اقدام کاملاً بدون اطلاع مجلس صورت گرفت و باید حداقل مشورتی در این زمینه انجام می شد که البته وزیر بهداشت نیز این موضوع را پذیرفت.

علیرضا سلیمی در گفتگو با مهر گفت: نکته دوم زمان این اقدام بود. اکنون در نیمه سال تحصیلی و پس از شروع سال بسر می بریم و شاید مصلحت نبود در این زمان این کار انجام می شد که موجب شده که تلقی های متعددی نیز از آن صورت گیرد.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس، ادله وزیر بهداشت برای اول شدن در منطقه و ارتقای وضعیت دانشگاه های علوم پزشکی را ادله مناسبی ندانست و گفت: آیا این تنها مسیر در پیش روی این راه بود و اگر نفس قضیه یک تغییر ساختار است چندان قابل ایراد نیست اما باید بررسی کرد این موضوع تنها راه در این زمینه بوده است یا خیر.

سلیمی یادآور شد: ابهاماتی هنوز برای نمایندگان مجلس شورای اسلامی درباره انحلال دانشگاه علوم پزشکی ایران باقی مانده است که انتظار می رود از سوی وزارت بهداشت رفع شود.

به گزارش مهر، دانشگاه علوم پزشکی ایران از روز شنبه 8 آبان ماه 89 بر اساس ابلاغ مصوبه شماره 677/110 معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رئیس جمهور منحل شده است. کلیه فعالیتهای بهداشتی، درمانی دانشگاه علوم پزشکی ایران واقع در استان البرز به دانشکده علوم پزشکی کرج، کلیه واحدهای بهداشتی، درمانی دانشگاه علوم پزشکی ایران به دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی و کلیه واحدهای آموزشی و پژوهشی و دانشجویی به دانشگاه علوم پزشکی تهران منتقل شد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet