خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1389/08/16 11:15:00
سرویس کمیسیون ها
دبیر دوم کمیسیون اصل 90 مجلس شورای اسلامی خبر داد

رسیدگی به شکایت از انحلال دانشگاه علوم پزشکی بعد از پایان بررسی لایحه برنامه پنجم

**دبیر دوم کمیسیون اصل ۹۰ مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه شکایاتی درباره انحلال دانشگاه علوم پزشکی ایران به این کمیسیون ارجاع شده است اظهار داشت: بعد از پایان بررسی لایحه برنامه پنجم؛ کمیسیون اصل ۹۰ به این شکایات رسیدگی می کند.

"سید فاضل موسوی" در پاسخ به این سوال که آیا شاکیان اعضای هیات علمی و یا دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی ایران هستند  اظهار داشت: از آنجا که قرار نیست در ایام بررسی لایحه برنامه پنجم به شکایت های واصله به کمیسیون اصل 90 رسیدگی شود، اعلام نکرده ایم که چه صنفی یا چه اقشاری شکایت کرده اند تا از جوسازی های حاشیه ای جلوگیری کنیم.

نماینده مرم خدابنده در مجلس شورای اسلامی گفت: این شکایت هنوز به کمیته محرمانه کمیسیون اصل 90 ارجاع داده نشده است.

دانشگاه علوم پزشکی ایران از روز شنبه 8 آبان ماه 89 بر اساس ابلاغ مصوبه شماره 677/110 معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رئیس جمهور منحل شده است. کلیه فعالیتهای بهداشتی، درمانی دانشگاه علوم پزشکی ایران واقع در استان البرز به دانشکده علوم پزشکی کرج، کلیه واحدهای بهداشتی، درمانی دانشگاه علوم پزشکی ایران به دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی و کلیه واحدهای آموزشی و پژوهشی و دانشجویی به دانشگاه علوم پزشکی تهران منتقل شد.

 کمیته ای متشکل از حسینعلی شهریاری رئیس کمیسیون بهداشت و درمان؛ علی عباسپور تهرانی رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات و علیرضا زاکانی نایب رئیس دوم کمیسیون اصل 90 مجلس شورای اسلامی مامور رسیدگی به وضعیت این دانشگاه شده اند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet