هدر موبایل
1389/08/16 16:15:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
مصباحی مقدم:

دولت درباره قیمت بنزین و گاز در آستانه فصل سرما اطلاع‌رسانی کند

**رئیس کمیسیون ویژه طرح تحول اقتصادی مجلس با مثبت ارزیابی کردن اقدام رئیس جمهور در ارائه اطلاعاتی در خصوص نحوه اجرای هدفمند کردن یارانه ها، خواستار آن شد که در آستانه فصل سرما در خصوص قیمت گاز و بنزین اطلاعات بیشتری به مردم داده شود .

غلامرضا مصباحی مقدم در گفتگو با مهر، در خصوص نحوه اطلاع رسانی دولت از شیوه اجرای قانون هدفمندی یارانه ها گفت: اینطور نیست که دولت قدمی در این راستا برنداشته باشد، اینکه رئیس جمهور با مردم صحبت کرد و در خصوص افزایش قمیت برخی حامل های انرژی مثل برق توضیحاتی ارائه داد ، قدم مثبتی بود اما بهتر است همه موارد در اجرای این قانون روشن باشد و به مردم اطلاع داده شود.

وی گفت: معتقدم در خصوص قیمت گاز و بنزین نیز باید به مردم اطلاعات داده شود ،  با توجه به اینکه زمستان را در پیش داریم آگاهی مردم از قیمت گاز می تواند به صرفه جویی از سوی مردم منجر شود و این کمک می کند قانون مذکور اجرایی تر شود.

رئیس کمیسیون ویژه طرح تحول اقتصادی مجلس در پاسخ به این سئوال که آیا پرداخت ماهانه 40 هزار تومان به افراد تا پایان سال هماهنگ با اهداف اولیه قانونگذار است گفت: نه این با طرح اولیه ما هماهنگی ندارد.

نماینده تهران از اظهار نظر بیشتری در این خصوص خودداری کرد و گفت: تلاش ما این است آرامش در کشور برقرار باشد و دولت بتواند به خوبی این طرح را اجرا کند، دولت ریسکی را پذیرفته که باید از عهده آن برآید، البته معتقدم نمایندگان باید اطلاعات بیشتری نسبت به آنچه قرار است اتفاق بیفتد داشته باشند.

مصباحی مقدم یادآور شد: با شیوه ای که قرار است این طرح اجرا شود سهم دولت کاهش می یابد و حمایت از صنعت و تولید و کشاورزی همچنان پابرجاست.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet