هدر موبایل
1389/08/16 17:47:00
سرویس سیاسی

علی لاریجانی درگذشت مدیران ترابری استان مازندران را تسلیت گفت

**رئیس مجلس سورای اسلامی در دو پیام جداگانه درگذشت مدیران ترابری استان مازندران را تسلیت گفت.

"علی لاریجانی" رئیس مجلس شورای اسلامی در پیامی در گذشت مهندس موسس رحیمی مدیر کل ترابری استان مازندران را به بازماندگان و مردم استان مازندران تسلیت گفت.

وی همچنین در پیامی جداگانه در گذشت مهندس احمدپور مدیر ترابری شهرستان بابل را نیز به خانواده و مردم این شهرستان و همکاران وی تسلیت گفت.

متن این دو پیام تسلیت به‌این شرح است:

 

و بشر الصابرین الذین اذا اصابهم مصیبه قالوا انالله و انا الیه راجعون

خبر درگذشت جانگداز جناب آقای مهندس موسی رحیمی مدیرکل فقید راه و ترابری استان مازندران که در راه خدمت به نظام مقدس اسلامی به دیار باقی شتافت موجب تاسف و تاثر فراوان گردید.

این ضایعه اندوهبار را اولا به خانواده محترم و وابستگان نزدیک آن مرحوم و ثانیا به مردم شریف استان مازندران و همکاران گرامی‌اش تسلیت عرض نموده و از خداوند منان برای ایشان رحمت واسعه و برای بازماندگان صبر و شکیبایی مسئل دارم.

علی لاریجانی

رئیس مجلس شورای اسلامی

 

و بشر الصابرین الذین اذا اصابهم مصیبه قالوا انالله و انا الیه راجعون

خبر درگذشت جانگداز جناب آقای مهندس احمدپور مدیر ترابری شهرستان بابل که در راه خدمت به نظام مقدس اسلامی به دیار باقی شتافت موجب تاسف و تاثر فراوان گردید.

این ضایعه اندوهبار را اولا به خانواده محترم و وابستگان نزدیک آن مرحوم و ثانیا به مردم شریف شهرستان بابل و همکاران گرامی‌اش تسلیت عرض نموده و از خداوند منان برای ایشان رحمت واسعه و برای بازماندگان صبر و شکیبایی مسئل دارم.

علی لاریجانی

رئیس مجلس شورای اسلامی

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet