خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1389/08/16 18:01:00
سرویس صحن
تذکر نماینده سراوان:

توزیع اعتبارات مقابله باخشکسالی ناعادلانه است

**نماینده مردم سراوان در پایان جلسه علنی امروز با اشاره به گستردگی معضل خشکسالی در استان سیستان از نحوه توزیع اعتبارات مقابله با خشکسالی انتقاد کرد.

به گزارش خبرنگار خانه ملت از صحن علنی مجلس شورای اسلامی عبدالعزیز جمشید زهی نماینده مردم سراوان در پایان جلسه علنی امروز عصر مجلس به ارائه تذکر خود به مسئولان اجرایی کشور پرداخت و در این تذکر مهمترین مشکلات منطقه خود را بیان کرد.

جمشید زهی باانتقاد از بی توجهی به تذکرات مکرر نمایندگان سیستان در مورد معضل خشکسالی و کم آبی در این استان، گفت:‌ خشکسالی مهمترین معضل مردم سیستان است و علی رغم تذکرات مکرر ما توجهی از سوی مسئولان به این موضوع نمی شود.

نماینده سراوان سپس به موضوع توزیع اعتبارات مقابله با خشکسالی اشاره کرد و گفت: به دو شهرستان از توابع حوزه انتخابیه من حتی یک ریال برای مقابله با خشکسالی در نظر گرفته نشده است.

مدارس کپری هنوز باقی است

جمشید زهی در ادامه تذکر خود به وجود مدارس کپری اشاره کرد و گفت:‌ باوجود اینکه ادعاهای زیادی مبنی بر جمع شدن تمام مدارس کپری مطرح می شود اما هنوز هم این گونه مدارس در سیستان وجود دارند و نامه ها و درخواست های فراوان از سوی روستائیان این استان برای بهسازی و ساخت مدارس به دست ما می رسد.

وی همچنین افزود: ‌وضع امنیتی مدارس دخترانه ما در استان سیستان نیز مطلوب نیست و باوجود تذکرات و درخواست های مکرر ما تاکنون توجهی به آن نشده است.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet