ایام محرم 1398
1389/08/16 21:09:00
سرویس سیاسی
نایب رییس مجلس تاکید کرد:

اثبات وحدت اصولگرایان در انتخابات امروز فراکسیون

**نایب رییس مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه اختلاف نظرهای جزئی در وحدت بین اصولگرایان خللی ایجاد نخواهد کرد، خاطرنشان ساخت: انتخابات امروز فراکسیون اصولگرایان صحنه دیگری از وحدت اصولگرایی را به نمایش گذاشت.

"سید شهاب الدین صدر" نماینده تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر در گفت و گو با خبرنگار خانه ملت با اشاره به انتخاب امروز فراکسیون اصولگرایان اظهار داشت: خوشبختانه فراکسیون اصولگرایان که با 220 عضو اکثریت مجلس را در اختیار دارد با انتخابات امروز بار دیگر وحدت و یکپارچگی خود را به همگان اثبات کرد.

وی افزود: فراکسیون اکثریت در مقاطع مختلف و در مسائل اساسی و مهمی که مجلس با آن روبرو بوده است، کارها را در نهایت همدلی و وحدت پیش برده است که بازتاب آن را می توان در عملکرد مجلس به وضوح مشاهده کرد.

نایب رییس مجلس شورای اسلامی با تاکید براینکه اختلاف نظرهای داخلی و جزئی در وحدت اصولگرایی خللی ایجاد نخواهد کرد، خاطرنشان ساخت: فراکسیون دارای سازوکار مشخص و تعریف شده‌ای است که اساس تصمیم گیری‌های فراکسیون را تشکیل می دهد و هیچگاه این تصمیم گیری‌ها که برخواسته از نظرات کارشناسانه است، تحت تاثیر اختلافات جزئی داخلی قرار نخواهد گرفت و همه اعضا خود را ملزم به تبعیت از تصمیمات کلان فراکسیون می دانند.

صدر ادامه داد: هرچه میزان وحدت و یکدلی را در فراکسیون تقویت کنیم مطمئنا کارآمدی و نقش مجلس در تصمیمات کلان کشور پررنگ تر و بارزتر خواهد شد.

عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس به حضور چشم گیر منتخبین شورای اصولگرایان استان‌ها در انتخابات این دوره فراکسیون اشاره کرد و گفت: انتخابات امروز صحنه دیگری از وحدت اصولگرایی را به نمایش گذاشت و امیدواریم افراد انتخاب شده با فعالیت و تلاش بیشتر در راستای انجام وظایفشان حرکت کنند.

نماینده تهران با بیان اینکه باید از ظرفیت اصولگرایی برای ارتقا کارآیی مجلس بهره برد، تصریح کرد: هیئت رییسه فراکسیون و شورای مرکزی باید با برنامه ریزی دقیق و مطلوب از این ظرفیت به نحو احسن بهره برداری کنند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet