هدر موبایل
1389/08/16 22:21:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_

توضیحاتی درباره انتخاب رئیس فراکسیون اصولگرایان مجلس

** در انتخابات فراکسیون اصولگرایان مجلس برای انتخاب رئیس فراکسیون دو نوع رای گیری صورت گرفت که در نهایت علی لاریجانی با کسب ۴۴ رای برای تصدی این مسئولیت انتخاب شد.

به گزارش فارس، با توجه به نقل قول های متفاوت از میزان آرای علی لاریجانی و رقیب وی یعنی سید شهاب‌الدین صدر در انتخابات عصر روز یکشنبه فراکسیون اصولگرایان مجلس، خبرگزاری فارس در گفت‌وگو با تعدادی از اعضای شورای مرکزی فراکسیون که در جلسه حضور داشتند، نحوه رای گیری و نتیجه انتخابات را از آنها جویا شد.

بر اساس توضیحات ارائه شده، در انتخابات فراکسیون اصولگرایان مجلس برای انتخاب رئیس فراکسیون دو نوع رای گیری صورت پذیرفت که ابتدا اعضای شورای مرکزی به صورت استمزاجی رای خود را درباره کاندیداها اعلام کردند که در نتیجه این رای گیری 25 رای به لاریجانی و 20 رای به صدر اختصاص یافت.

پس از استمزاج اولیه، صدر به دلیل تمایل اکثریت اعضای شورای مرکزی فراکسیون به لاریجانی، از کاندیداتوری انصراف داد؛ سپس رای گیری نهایی با تنها نامزد ریاست فراکسیون انجام شد که در نتیجه آن لاریجانی از مجموع آرای 47 نماینده حاضر در جلسه، 44 رای کسب کرد و برای سومین مرتبه متوالی ریاست فراکسیون متبوعش را عهده دار شد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet