خبرگزاری خانه ملت

پیام مقام معظم رهبری به‌ مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹ هجری شمسی سال جهش تولید
1389/08/17 10:17:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
عضو کمیسیون حقوقی و قضایی:

زندانهای کشور از استاندارد بین‌المللی برخوردارند

**عضو کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس شورای اسلامی گفت: زندانهای کشور در ردیف استاندارد ترین زندانهای جهان و از بهترین و موثرترین زندانهای منطقه در اصلاح مجرمین هستند.

فرهاد تجری نماینده مردم  قصر شیرین، سرپل ذهاب و گیلان غرب در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان با اشاره به  وضعیت مطلوب زندانهای کشور گفت: با تدابیر مثبت سازمان زندانها و اقدامات مثبت تربیتی انجام شده با قاطعیت می توان ادعا نمود که زندانهای کشور جز استاندارد ترین زندانهای دنیا و جزء بی نظیر ترین زندانها در منطقه می باشند.

وی تصریح کرد: زندانهای کشور در حال حاضر قابل قیاس حتی با 5-6 سال گذشته نیستند و در سطح کیفی بالایی قرار دارند.

عضو کمیسیون قضایی وحقوقی با اشاره به اینکه در  چند سال اخیر زندانها از لحاظ تجهیزات رفاهی و بهداشتی پیشرفت قابل توجهی داشته اند، اذعان داشت: افزایش سطح کیفی زندانهای کشور همواره به عنوان یک سیاست و راهبرد برای دستگاه قضایی و مجموعه نظام اسلامی مطرح بوده است.

تجری با اشاره به افزایش نقش تربیتی و اصلاحی زندانها دراصلاح بزهکاران تصریح کرد: با افزایش سطح کیفی زندانها گام موثری در خصوص اصلاح مجرمین برداشته شده امیدواریم با تخصیص منابع و بودجه بیشتر به سازمان زندانها در راستای این مهم گامهای بیشتری برداشته شود.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet