عید سعید فطر
1387/04/02 11:39:00
سرویس صحن

تذکرات کتبی نمایندگان مجلس به مسئولان اجرایی کشور

"علی لاریجانی" رییس مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی روز یکشنبه تذکرات کتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی کشور را به این شرح قرائت کرد:

- تذکر نادران و سروری نمایندگان تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر به رئیس جمهور در خصوص دستور به دستگاههای اجرایی برای تسریع در پرداخت حقوق معوقه مربوط به اجرای قانون حفاظت در برابر اشعه برای پرسنل نظامی.

- تذکرات اخوان نماینده تفرش و آشتیان به رئیس جمهور در خصوص دستور تمدید وام کشاورزان و دامداران خسارت دیده براثر خشکسالی شهرهای فراهان - تفرش و آشتیان و به وزیر راه و ترابری در خصوص بررسی و اعلام علت توقف عملیات حفرتونل نقره کمر تفرش و تسریع درشروع بکار مجدد آن.

- تذکر غضنفرآبادی نماینده بم، اسلامی پناه نماینده جیرفت و عنبرآباد و امیری کهنوج نماینده کهنوج به وزیر راه و ترابری در خصوص تامین اعتبار لازم برای تسریع در ادامه آسفالت جاده پر حادثه کرمان - بم.

- تذکر فرهمند نماینده بافق،  مهریزو  ابرکوه، موسوی سرچشمه نماینده فیروزآباد، قیر و کارزین و یحیی زاده فیروز آباد نماینده تفت و میبد به وزیر آموزش و پرورش در خصوص تسریع در اجرای ابلاغیه مورخ 28/12/86 در خصوص استخدام آموزشیاران نهضت سواد آموزی مشمول تبصره ( 2) ماده (6) مکرر.

- تذکر حسینی نماینده اهواز به وزیر آموزش و پرورش در خصوص تعیین تکلیف نیروهای حق التدریسی آموزش و پرورش خوزستان و پرداخت مطالبات فرهنگیان استان خوزستان در سال 86.

- تذکر ثروتی نماینده  بجنورد، جاجرم و مانه به وزیر بازرگانی در خصوص لزوم پرداخت مطالبات کارخانجات قند و بهای چغندرخریداری شده از چغندرکاران.

- تذکر اکبریان نماینده کرج به وزیر بازرگانی در خصوص رفع کمبود نانوایی در شهرستان کرج و تامین سهمیه آرد و نظارت بر نانوایی ها و به وزیر علوم تحقیقات و فناوری در خصوص رسیدگی به ضعف مدیریت دانشگاه تربیت معلم کرج و رفع نارضایتی و اعتراضات دانشجویان.

- تذکر نوروزی نماینده رباط کریم به وزیر علوم تحقیقات و فناوری در خصوص جلوگیری از تعطیلی تنها واحد دانشگاهی بخش محروم گلستان شهرستان رباط کریم.

- تذکر اسلامی نماینده ساوه و زرندیه به وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی در خصوص بررسی علت عدم راه اندازی بیمارستان شهرستان نوبران بعداز گذشت 10 سال.

- تذکر امیری کهنوج نماینده کهنوج به وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی در خصوص کمبود شدید امکانات لازم و ضروری تنها بیمارستان چهار شهرستان جنوبی کرمان.

- تذکر علیخانی نماینده قزوین، آبیک والبرز به وزیر جهاد کشاورزی در خصوص رسیدگی عاجل به کمبود شدید آب کشاورزی روستای اسلام آباد بخش بشاریات شهرستان آبیک و رفع مزاحمت های اداره منابع طبیعی شهرستان آبیک از کشاورزان روستای هزار جلفا.

- تذکر مرعشی نماینده رودبار به وزیر صنایع و معادن در خصوص لزوم پرداخت مطالبات کارگران معدن سنگرود در عمارلو رودبار.

 - تذکر اولیا نماینده یزدو صدوق، فرهمند نماینده بافق، مهریزو ابرکوه و یحیی زاده فیروز آباد نماینده تفت و میبد به  وزیر صنایع و معادن در خصوص ضرورت راه اندازی و بهره برداری از کارخانه سیمان بوهروک با توجه به گذشت بیش از 20 سال.

- تذکر حیدری نماینده سقز و بانه و شعبانی نماینده سنندج و دیواندره به وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در خصوص رسیدگی به توقیف سه روزه خبرگزاری فارس.

- تذکر حیدرپورشهرضایی نماینده شهرضا و سمیرم سفلی، یحیی زاده فیروز آباد نماینده تفت و میبد و دهقانی نقندر نماینده چناران و طرقبه به وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در خصوص ارائه ادله قانع کننده در مورد توقیف سه روزه خبرگزاری (فارس).

- تذکر زمانی نماینده کنگاورو صحنه به وزیر نیرو در خصوص پیگیری علل اجرایی نشدن دستور رئیس جمهور و مصوبه هیات دولت در سفر استانی کرمانشاه درخصوص طرح سد کبوترلانه کنگاور.

- تذکر حسنی نماینده لارستان وخنج، موسوی سرچشمه نماینده فیروزآباد، قیر و کارزین، رضایی کوچی نماینده جهرم، حیدرپورشهرضایی نماینده شهرضا و سمیرم سفلی، افشاری نماینده داراب و زرین دشت و علی اصغر دستغیب نماینده شیراز به وزیر نیرو در خصوص رسیدگی به علت خاموشی های مکرر و بدون برنامه و اطلاع قبلی استان فارس.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet