هدر اصلی
1389/08/17 11:38:00
سرویس صحن
محجوب در تذکر شفاهی

کمیسیون های تخصصی در طرح پیشنهاد محدودیت ندارند

**عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی در تذکر آئین نامه ای نسبت به اعمال محدودیت در طرح پیشنهاد از سوی کمیسیون اجتماعی در ماده ۴۸ لایحه برنامه پنجم توسعه انتقاد کرد و گفت:براساس آئین نامه کمیسیون های تخصصی و نمایندگان هیچ محدودیتی در طرح پیشنهاد ندارند.

به گزارش خبرنگار خانه ملت در جلسه علنی روز دوشنبه 17 آبان" علیرضا محجوب "نماینده تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر در تذکر شفاهی با استناد به بند هـ ماده 214 آئین نامه داخلی اظهار داشت: در این بند به کمیسیون های تخصصی و نمایندگان این حق داده شده است که پیشنهادات خود را درخصوص مواد لایحه مطرح کنند و منعی وجود ندارد.

وی افزود: جنابعالی در هنگام بررسی ماده 48 برای کمیسیون اجتماعی در طرح پیشنهادات محدودیت قائل شدید در حالی که به کمیسیون های دیگر نه تذکر دادید و نه منعی قائل شدید.

عضو کمیسیون اجتماعی تصریح کرد: این پیشنهادات در راستای خدمت رسانی، رزمندگان و ایثارگران عزیز و با صرف وقت تهیه شده اند و تصور می کنم نسبت به این پیشنهادات کم لطفی شده است.

محمدحسن ابوترابی فرد نایب رئیس مجلس شورای اسلامی که ریاست جلسه علنی را بر عهده داشت در پاسخ به تذکر محجوب گفت: بسیاری از پیشنهادات در مصوبات قبلی مجلس آورده شده بود و این پیشنهادات تنها تکرار همان مصوبات بود برخی دیگر نیز نقض مصوبات قبلی بود.

وی افزود: از همه نمایندگان و کمیسیون های تخصصی می خواهیم در طرح پیشنهادات خود به مصوبات قبلی صحن علنی توجه داشته باشند تا هر چه سریعتر کار را جلو ببریم.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet