هدر موبایل
1389/08/18 10:19:00
سرویس دیگر رسانه‌ها
نقوی حسینی:

ایران به جز ترکیه در هیچ کشور ثالثی با 1+5 مذاکره نخواهد کرد

**عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: ایران پیشنهاد ترکیه به عنوان یکی از پایه های بیانیه تهران را برای تعیین محل مذاکرات ایران و ۱+۵ پذیرفته اما چنانچه اتحادیه اروپا ترکیه را به عنوان محل مذاکره با ایران قبول نکند ایران در هیچ کشور ثالث دیگری با اتحادیه اروپا مذاکره نخواهد کرد.

سید حسن نقوی حسینی نماینده مردم ورامین در مجلس شورای اسلامی با بیان این مطلب که ایران به پیشنهاد ترکیه برای مذاکره با اتحادیه اروپا در این کشور پاسخ مثبت داده است به باشگاه خبرنگاران جوان گفت: اگر اتحادیه اروپا پیشنهاد ایران مبنی بر ادامه مذاکرات در ترکیه را نپذیرد مقامات ایرانی در هیچ کشور ثالثی با اتحادیه اروپا مذاکره نخواهند کرد.

 عضو کمیسیون امنیت ملی  و سیاست خارجی در مجلس شورای اسلامی در ادامه با بیان این مطلب که ایران بهره برداری از سوخت نیروگاه بوشهر را آغاز کرده است گفت: اتحادیه اروپا و گروه 1+5 از این به بعد در مذاکره با ایران باید بدانند که با کشوری وارد مذاکره شده اند که عملا بهره بردار صنعت هسته ای می باشد.

نقوی حسینی با اشاره به مشخص شدن زمان و مکان مذاکره با ایران در اواخر آبان ماه گفت: با توجه به اینکه ایران به جمع کشورهای بهره بردار صنعت هسته ای در جهان پیوسته است این دور از مذاکرات قطعا به نفع ایران پایان خواهد پذیرفت.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet