ایام محرم 1398
1389/08/18 11:42:00
سرویس فرهنگی
یحیی زاده خبر داد

بررسی مطالبات تشکل های فرهنگی از صدا و سیما در کمیسیون فرهنگی

**عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی گفت: نامه تشکل های فرهنگی در انتقاد از عمکرد یکساله صدا وسیما در این کمیسیون بررسی می‌شود.

"سید جلال یحیی زاده" در گفت وگو با خبرنگار خانه ملت با اشاره به اینکه این کمیسیون در گذشته جلسات متعددی با رئیس سازمان صدا و سیما داشته است اظهار کرد: در صورتی که نامه ای که تشکل های فرهنگی به رهبر معظم انقلاب نوشته اند و پیگیر مطالبات مورد انتظار در عملکرد یک سال گذشته سازمان صدا و سیما شده اند به کمیسیون فرهنگی هم ارجاع شود که علی القاعده هم باید رونوشتی از آن به کمیسیون فرهنگی برسد، این کمیسیون به صورت دقیق آن را بررسی می کند و موارد را هم به مسئولان منعکس می‌کند.

نماینده مردم تفت و میبد با اشاره به بند 5 نامه تشکل های فرهنگی که اشاره می‌کند در رسانه ملی دردهای مردم کشور همیشه در حاشیه دردها و مشکلات مردم پایتخت مطرح شده است گفت: در بعضی از شبکه های صدا و سیما این مساله کاملا محسوس است  قبلا هم این موضوع را گوشزد کرده ایم و گفته ایم این واقعیت  دارد و این واقعیت یک نوع بی عدالتی است.

جمعی از فعالان فرهنگی کشور همزبان با سالگرد حکم رهبر انقلاب برای رئیس سازمان صدا و سیما با اراسال نامه ای خدمت رهبر ی پی گیر مطالبات مور انتظار در عملکرد  یک سال گذشته سازمان صدا و سیما شدند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet