خبرگزاری خانه ملت

ایام محرم 1398
1389/08/18 11:19:00
سرویس فراکسیون ها
دلخوش:

اصولگراها ظرفیت تحمل خود را بالا ببرند

**عضو هیات رئیسه فراکسیون اصولگرایان مجلس شورای اسلامی با انتقاد از برخی تندروی‌ها در جریان اصولگرایی گفت: اصولگراها ظرفیت تحمل یکدیگر را داشته باشند و کمی از تندروی‌ها بکاهند.

"سیدکاظم دلخوش" در گفت و گو با خبرنگار خانه ملت با اشاره به انتخابات هیات رئیسه فراکسیون اصولگرایان مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: وقتی رای گیری تمام شد باید همه در کنار هم باشیم، بنابراین فکر می‌کنم لازم است اصولگراها کمی ظرفیت تحمل خود را بالا ببرند.

نماینده مردم صومعه با تاکید بر اینکه مجلس، مجلس اصولگراست اظهار کرد: ما هم موافق دولت هستیم؛ اما برخی اصولگراهای تندرو، رئیس جمهور را اختصاصی خودشان می دانند. این نوع  تندروی‌ها مردم را جذب نمی کند بلکه باعث می‌شود مردم از جریان اصولگرایی رویگردان شوند. بنابراین باید متعادل بود و به ابعاد اصولگرایی توجه کرد.

دلخوش درباره انتخاب لاریجانی به ریاست فراکسیون اصولگرایان نیز گفت: اعتقاد ما بر این است که رئیس مجلس تلاش‌های خود را انجام داده است تا ضمن توجه به ابعاد اصولگرایی، شان مجلس را حفظ کند؛ ایشان مدیریت خوبی در سال‌های گذشته هم در فراکسیون اصولگرایان و هم در ریاست قوه قانونگذاری به نمایش گذاشته است و از اصولگراهای ناب کشور است که افراط و تفریطی در کارش نیست؛ ما اعتقادمان این است که اصولگرایی باید همین باشد.

وی افزود: بسیار اتفاق افتاده است که ما هم در انتخابات مختلف داخل مجلس که رای گیری می شود شرکت کنیم و رای نیاوریم؛ این دلیل نمی شود که حاشیه سازی کنیم.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet