انتخابات ریاست جمهوری
1389/08/18 13:58:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
فدایی:

اوباما محبوبیتی در دنیا ندارد

**نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه رییس جمهور آمریکا محبوبیتی در دنیا ندارد، تاکید کرد اعتراض مردم کشورهای آسیایی به اوباما نشانه ماهیت ظالمانه آمریکاست.

حسین فدایی در گفت‌وگو با ایرنا، با بیان اینکه اوباما به عنوان پرچمدار نظام سلطه در جهان مطرح است، اظهار داشت رفتار ضد حقوق بشری آمریکایی‌ها در اقصی‌نقاط دنیا برای همگان واضح و مبرهن است و این رفتارها باعث عدم محبوبیت آنان در جهان شده است.

فدایی با بیان اینکه اساس خلقت انسان‌ها به گونه‌ای است که همگی کمال خواه هستند و زیر بار ظلم نمی‌روند، گفت: آمریکایی‌ها با ظاهری فریبنده تحت عنوان دموکراسی و حقوق بشر در این سال‌ها تلاش کردند جهان را در دست خود بگیرند، ولی امروز شاهدیم که آنان هیچ جایگاهی در میان مردم جهان ندارند و نظام سلطه بیش از پیش رو به افول است.

نماینده مردم تهران در مجلس با بیان اینکه اوباما با شعار تغییر روی کار آمد ولی نتوانست کاری از پیش ببرد، تصریح کرد امروز همگان به این مساله واقف هستند که او نتوانسته شعارهایش را عملی کند و شعارهایش تنها در حد حرف باقی ماند.

فدایی همچنین به مقایسه سفر رییس جمهور ایران به لبنان با سفر اوباما به آسیا پرداخت و گفت: نظام جمهوری اسلامی پرچمدار حق و طرفدار عدالت و آزادی و صلح در جهان است لذا لبنانی ها از احمدی‌نژاد به عنوان نماینده ایران استقبال بی نظیری کردند و این محبوبیت در سراسر دنیا وجود دارد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet