خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1389/08/15 11:20:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
نماینده اصفهان:

شورای نگهبان در انتخابات آینده دقت بیشتری در تائید صلاحیت‌های نامزدها داشته باشد

**نماینده مردم اصفهان در مجلس گفت: مردم با مشاهده فتنه ۸۸ که توسط اصلاحات انجام شد، از آنها قطع امید کرده و متوجه شدند هدف آنها زیرسلطه بردن مجدد مردم ایران است.

سیدناصر موسوی در گفت‌وگو با فارس اظهار داشت: با افشای چهره حقیقی جریان اصلاحات بعد از فتنه 88 و شکست پروژه فتنه این جریان،‌ بسیاری از افرادی که اطراف این جریان بودند از آنها برائت جستند و علنا اعلام کردند که دیگر از این گروه پشتیبانی نمی‌کنند.

نماینده مردم فلاورجان افزود: مردم با مشاهده فتنه 88 که توسط اصلاحات انجام شد، از آنها قطع امید کرده و متوجه شدند هدف آنها زیرسلطه بردن مجدد مردم ایران است.مردم آزاده و مسلمان ایران به وضوح مشاهده کردند که سردمداران جریان اصلاحات، در دامن آمریکای جنایت‌کار و اسرائیل قرار گرفتند؛‌ بنابراین از آنها متنفر شدند.

نماینده مردم فلاورجان ادامه داد: جریان اصلاحات برای مجلس نهم و دولت یازدهم برنامه ریزی مخصوصی را طراحی کرده است تا بتواند در آنها نفوذ کرده و با نقش‌آفرینی اهداف خود را پیگیری کند.

موسوی به برنامه‌ریزی اطلاح طلبان برای انتخابات آینده اشاره کرد و ادامه داد: برنامه آنها این است که نماینده این جریان تا روزهای آخر شناسایی نشود و با چراغ خاموش و با اتصال به گروه‌های دیگر، به عنوان اصول‌گرا و مستقل در مردم جایگاه پیدا کند و بعد از تایید شورای نگهبان، آن موقع نامزدی جریان اصلاحات را اعلام کنند.

وی افزود: جریان اصلاحات، نشست‌های محفلی زیادی را در همین راستا داشته ‌است و در محافل خود به این نتیجه‌ رسیده‌اند که نماینده آن‌ها نباید به‌طور شفاف و روشن خود را تا روزهای آخر معرفی کند.

این نماینده مجلس با بیان اینکه در فتنه 88 سران و گردانندگان اصلی این جریان احمدی‌نژاد را بهانه قرار داده بودند، تصریح کرد: هدف‌ اصلی و پشت پرده آنها شبهه‌افکنی درباره ریشه و اساس نظام جمهوری اسلامی یعنی «ولایت فقیه» است، لذا برای آن از سال‌ها قبل برنامه‌ریزی کرده‌اند.

موسوی تاکید کرد: شورای نگهبان باید دقت بیشتری در تائید صلاحیت‌های نامزدها و کاندیدهای انتخابات آینده به کار گیرد لذا در این خصوص تفکرات افراد از عملکرد آنها اهمیت بیشتری دارد؛ چراکه برخی افراد مدتی می‌توانند مزوٌرانه عملکرد مثبتی از خود به نمایش گذارند اما مبانی و خط فکری باطلی دارند.

وی با بیان اینکه در این میان وظیفه جریان اصول‌گرا بسیار مهم و کلیدی است، اظهارداشت: اتحاد اصول‌گرایان باید حفظ شود؛ چراکه اتحاد کامل و حقیقی اصول‌گرایان موجب ناامیدی بدخواهان و توطئه‌گران می‌شود.

نماینده مردم استان اصفهان تصریح کرد: برخی از به اصطلاح اصلاح‌طلبان امیدی در دلشان ایجاد شده است که با این تفرقه بتوانند به میدانی دست پیدا کنند؛ بنابراین اصول‌گرایان باید شرایط حساس موجود را درک کرده و با اتحاد و همدل شدن با تمسک به محور وحدت یعنی «ولایت فقیه» و دفاع از نظام جمهوری اسلامی این مسیر با افتخار را ادامه دهند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet