شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1389/08/18 14:55:00
سرویس صحن
لاریجانی در پاسخ به تذکر زارعی:

خانه ملت طبق عرف نظر نمایندگان را منعکس کند

**لاریجانی در پاسخ به تذکر زارعی نماینده تهران مبنی بر آنچه زارعی آن را اطلاع رسانی غلط خبرگزاری خانه ملت در مورد انتخابات فراکسیون عنوان می‌کرد، گفت: این موضوع آن قدر مهم نیست که جدی گرفته شود و ربطی هم به صحن علنی مجلس ندارد.

به گزارش خبرنگار خانه ملت از صحن علنی مجلس شورای اسلامی، علی اصغر زارعی نماینده تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر در ابتدای جلسه علنی امروز عصر مجلس شورای اسلامی بر بیان تذکر خود پرداخت.

زارعی دراین تذکر که آن را با اشاره به ماده 23 آئین نامه داخلی مجلس ارائه می داد، گفت: یکی از وظایف هیات رئیسه اطلاع رسانی درست از مسائل مجلس است و همانطور که مستحضرید خبر سایت خانه ملت در روز یکشنبه که مربوط به انتخابات فراکسیون اصولگرایان بود و بلافاصله از سوی سایر خبرگزاری ها و بویژه بخش خبری 20:30 منتشر شد، خبر ناقصی بود که بعد هم ما هرچه پیگیری کردیم تا الان تصحیح نشده است.

نماینده تهران در ادامه تذکر خود افزود: بحث ما در فراکسیون اصولگرایان داخل فراکسیونی بود و نتیجه اش هم روشن بود،  اما آنچه خانه ملت اعلام کرد اخبار درستی نبود و قدری هم مطابق شان اطلاع رسانی در مجلس نبود. من پیگیری کردم و گزارش من را با تاخیر طولانی منتشر کردند.

وی افزود: نکته دیگر این است که سایت خانه ملت فقط برخی از گزارش ها را منعکس می کند که با شان مجلس سازگاری ندارد.

بعد از ارائه تذکر زارعی لاریجانی رئیس مجلس در پاسخ به وی گفت: موضوع انتخابات فراکسیون ربطی به صحن علنی مجلس ندارد و موضوع اعلام نتایج انتخابات هم آنقدر مهم نیست که جدی گرفته شود.

خانه ملت باید آنچه را درست است منتشر کند وقتی نمایندگان نظری دارند بر مبنای عرفی که وجود دارد منعکس کند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet