هدر موبایل
1389/08/18 15:04:00
سرویس صحن
تذکر صمد مرعشی:

تکلیف صاحبان زمین نیروگاه بادی منجیل مشخص نشده است

**نماینده مردم رودبار در مجلس شورای اسلامی از وضعیت فروش نیروگاه منجیل و نیز واردات زیتون در صحن علنی گله کرد و در این باره به مسئولان مربوطه تذکر داد.

به گزارش خبرنگار خانه ملت از صحن علنی عصر روز سه شنبه صمد مرعشی بیش از ورود به دستور جلسه، طی تذکری از وضعیت فروش نیروگاه منجیل گله کرد و گفت: فروش نیروگاه منجیل در لیست فروش و واگذاری به بخش خصوصی قرار گرفت و طبق اصل 44 قانون اساسی این نیروگاه برای فروش معرفی شد.

وی ادامه داد: پروژه و نیروگاه منجیل با قیمت حداقل و پایه 40 میلیارد مورد فروش قرار گرفت؛ در حالی که طبق برآوردهای انجام شده این پروژه برای مالکان و صاحبان آن هزینه ای بیش از 40 میلیارد تومانی داشته است.

مرعشی اظهار داشت: تقاضا دارم مسئولان مربوطه تکلیف مالکان نیروگاه منجیل را مشخص کنند همچنین قرار بود این نیروگاه تبدیل به مرکز آموزشی وزارت نیرو شود که با این شرایط امان این تبدیل وجود ندارد.

نماینده مردم رودبار تذکری دیگر داد و گفت: متاسفانه با واردات زیتون از کشورهای همسایه روبه رو هستیم، مجلس شورای اسلامی نیز از زیتون وارداتی استفاده می کند در حالی که جمع باغداران زیتون رودبار برای فروش محصول خود مجبور شدند در کنار جاده ها زیر قیمت زیتون خود را به فروش برسانند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet