هدر موبایل
1389/08/18 17:10:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
بادامچیان:

سفر اوباما به آسیا برای فرار از شکست انتخابات اخیر است

**قائم مقام حزب موتلفه اسلامی سفر باراک اوباما رییس جمهور آمریکا به آسیا را تلاش برای فرار از آثار روانی شکست دمکرات‌ها در انتخابات اخیر این کشور دانست.

اسدالله بادامچیان در گفت و گو با ایرنا افزود: اعتراض مردم هند و اندونزی به سفر اوباما مانع از آن شد که وی بتواند با این سفرها سرپوشی بر شکست دمکرات‌ها در انتخابات اخیر بگذارد.

نماینده مردم تهران در مجلس این اعتراضات مردمی را نشان دهنده شکست سیاست‌های آمریکا در شبه قاره هند و آسیا توصیف کرد و اظهار داشت: اوباما که می‌خواست با شعار تغییر وجهه ایالات متحده را نزد افکار عمومی جهان بهبود بخشد با اعتراض مردمی رو به رو شده است که در دو دهه اخیر کمک های مالی فراوانی به آنان کرده بود.

بادامچیان خاطر نشان کرد که کاخ سفید در دو دهه اخیر برای مقابله با چین و نیز انقلاب اسلامی ایران امتیازات زیادی را به دولت هند داد و انتظار داشت که در سفر رییس جمهوری آمریکا به این کشور، مردم هند استقبال بی نظیری از وی داشته باشند.

این نماینده اصولگرای مجلس با تاکید بر اینکه سیاست تغییر اوباما به بن بست رسیده است اظهار داشت: حمایت همه جانبه آمریکا از رژیم صهیونیستی یکی از علل نفرت مسلمانان جهان از آمریکا است.

بادامچیان به سفر رییس جمهوری اسلامی ایران به لبنان و استقبال بی نظیر مردم این کشور از احمدی نژاد اشاره کرد و گفت: مقایسه سفر احمدی نژاد با سفر اوباما به هند و اندونزی نشان می دهد که کدام سیاست کدام کشور از مقبولیت بیشتری در جهان برخوردار است.

نماینده مردم تهران در مجلس تاکید کرد: اوباما نباید انتظار داشته باشد با تداوم سیاست‌های خصمانه کشورش علیه مردم مسلمان استقبالی از وی شود.

وی افزود: با توجه به اینکه هواپیماهای بدون سر نشین آمریکایی به بمباران کور و کشتار مردم پاکستان می پردازند، نفرت عمومی مردم شبه قاره هند و سایر کشورها از رییس جمهور کاخ سفید دور از انتظار نیست.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet