هدر موبایل
1389/08/18 17:34:00
سرویس صحن
ابوترابی در پاسخ به تذکر خباز:

به اخطارها و تذکرها توجه بیشتری خواهد شد

**نماینده مردم کاشمر، خلیل آباد و بردسکن در مجلس شورای اسلامی طی یک تذکر آئین نامه‌ای درخواست توجه هیات رئیسه به اعلام تذکرها و اخطارهای قانون اساسی از سوی نمایندگان شد.

به گزاش خبرنگار خانه ملت از صحن علنی عصر روز سه شنبه محمدرضا خباز طبق ماده 17 آئین نامه داخلی مجلس که به سوگند هیات رئیسه مربوط است،‌ گفت: تذکر اینجانب شامل حال رئیس مجلس و اداره کننده صحن نوبت عصر است به نظر می رسد ریاست مجلس خود را مستثنی از تذکرات و اخطارها می دانند.

وی ادامه داد:‌ اگر آقایان تشخیص داده اند نیازی به تذکرها و اخطارها نیست در جلسه غیرعلنی با باقی نمایندگان در میان بگذارند تا همه در جریان امور قرار بگیریم.

خباز اظهار داشت: فشار دادن دکمه تذکر و اخطار از هوای نفس و برای دلخوش کردن نیست. تقاضا دارم اجازه دهید نمایندگان تذکرها و اخطارهای خود را مطرح کنند.

نماینده مردم کاشمر، بردسکن و خلیل آباد گفت: همانطور که ملاحظه شد امروز در نوبت صبح و عصر جلسه علنی در پی تذکر و اخطار قانون اساسی برخی دوستان، ماده هایی مراعی و به کمیسیون ارجاع داده شد، پس اخطارها و تذکرها کمک می کند رئیس جلسه به تمام جهات و زوایای مواد آگاه شود و بهترین تصمیم اتخاذ شود.

حسن ابوترابی فرد نایب رئیس مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه چشم انشاءالله از این به بعد به اعلام تذکرها و اخطارها توجه خواهد شد، گفت: این کار مشروط براین است که نمایندگان اعتقاد داشته باشند تذکرشان بجا و به نفع است و در آن صورت تذکر بدهند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet