هدر موبایل
1387/04/02 16:21:00
سرویس کمیسیون ها
برای توضیح در مورد پیشنهاد خاموشی زود هنگام اصناف

وزیر نیرو فردا در کمیسیون انرژی حضور می یابد

رییس کمیسیون انرژی از حضور وزیر نیرو در جلسه فردای این کمیسیون برای ارائه توضیح در مورد پیشنهاد خاموشی زود هنگام اصناف برای صرفه جویی در مصرف برق خبر داد.

"حمیدرضا کاتوزیان" رئیس کمیسیون انرژی مجلس در گفتگو با خبرنگار خانه ملت، در رابطه با پیشنهاد وزیر نیرو مبنی بر خاموشی زود هنگام اصناف برای صرفه جویی در مصرف برق گفت: در مورد این مساله ما منتظر هستیم تا در جلسه فردا در کمیسیون انرژی وزیر نیرو استدلال و جمع بندی ایشان را بشنویم.

وی در ادامه افزود: باید ببینیم که آیا در وزارت نیرو مطالعات  آماری و برآورد مهندسی بر روی این مساله انجام گرفته است یا خیر؟

نماینده تهران خاطرنشان ساخت: باید در بررسی این مسایل به قضاوت روشنی دست یابیم.

رئیس کمیسیون انرژی با بیان اینکه هر نوع اقدام و یا تمهیدی برای کاهش مصرف انرژی و صرفه جویی مفید است گفت: اما به هر صورت باید این موضوع هزینه، فایده شود تا ببینیم در قبال کاهش مصرف انرژی که خواهیم داشت آیا میزان ارزش افزوده کشور کاهش جدی پیدا نخواهد کرد؟

نماینده تهران خاطرنشان ساخت: در صورت بررسی این مسایل می توانیم بگوییم که تعطیلی زود هنگام برای اصناف کار مفیدی است (یا خیر).

وی در پایان گفت: امید ما این است که در تمام مباحثاتی که دولت در بخش انرژی و نیرو دارد حتما با رویکرد علمی، مهندسی و کارشناسی باشد و انتظار مردم نیز همین می باشد. در این صورت ما می توانیم اظهارنظر دقیق تر و جامع تری را ارائه دهیم.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet