هدر موبایل
1389/08/19 15:28:00
سرویس صحن
ادیانی تذکر داد

تبدیل جاده سوادکوه به فیروزکوه به جاده مرگ

**نماینده مردم قائم‌شهر، سوادکوه و جویبار تاکید کرد: در آستانه دور سوم سفر هیئت دولت به استان مازندران، دولت باید ارزیابی دقیق از مصوبات سفر اول و دوم داشته باشد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، سید علی ادیانی راد روز چهارشنبه نسبت به اهمال کاری وزارت راه و ترابری در خصوص تجهیز جاده سوادکوه به فیروزکوه و یا در واقع همان جاده تهران به قائم‌شهر است، تذکر داد و افزود: این جاده یکی از جاده‌های ترانزیتی و بسیار حساس کشور به حساب می آید و بیش از یک دهه است که این جاده در اختیار وزارت راه قرار گرفته و این جاده به جاده مرگ تبدیل شده است، در حالی که این جاده مهم‌ترین محور اتصال زائران حرم امام رضا(ع) است.

وی با بیان اینکه تاکنون اتفاق خاصی در نصف این جاده نیفتاده است و بار ترافیکی سنگینی را هر روز مردم سوادکوه و قائم‌شهر در این جاده شاهدند، تصریح کرد:  متاسفانه ما در مبادی اصلی جاده‌های مازندران با مشکل مواجه هستیم و این در حالی است که جمعیتی بالغ بر 15 میلیون گردشگر در مازندران وجود دارند.

ادیانی‌راد اظهار داشت: نابسامانی‌های جاده در استان مازندران باعث شده که ما شاهد مرگ جانسوز مدیر کل راه وترابری استان مازندران باشیم.
وی در تذکری دیگر افزود: قانون بودجه 89 هنوز چاپ و در اختیار نمایندگان قرار نگرفته است.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet