هدر موبایل
1387/04/02 22:47:00
سرویس سیاسی

کوهکن : دولت و مجلس با همگامی هم مسایل را بررسی خواهند کرد

عضو هیات رییسه مجلس اظهار داشت : از مدتها قبل این بحث بود که طرح یا بسته ای را که دولت برای اجرای امور اقتصادی دارد چیست و همکاران درخواست داشتند تا در جریان جزئیات تصمیمات دولت در امور اقتصادی از جمله اصلاح برخی قوانین،‌ تصویب قوانین جدید و موضوع حمایت از قوانین قرار بگیرند .

به گزارش خبرنگار خانه ملت، " محسن کوهکن" عضو هیات رییسه مجلس عصر روز یکشنبه در پایان نشست مشترک نمایندگان مجلس و هیات دولت گفت : رییس جمهور و دیگر کار گروه های مربوطه در این جلسه توضیحاتی را در مورد تصمیمات مهم در هفت سرفصل از جمله یارانه ، اصلاح سیستم بانکی و گمرک ارایه کردند.

کوهکن تصریح کرد: در ادامه این جلسه شش تن از اعضای کمیسیون اقتصادی مجلس هشتم نظراتشان را در باره موارد مطرح شده بیان کردند که رییس جمهوری نیز به ایراد بیاناتی در این زمینه پرداخت .

نماینده لنجان در ادامه افزود : بعد از سخنان رییس جمهوری ، علی لاریجانی رییس مجلس نقطه نظرات مطرح شده را بسیار مهم و جدی خواند و اعلام کرد برای انجام این کار ها به یک عزم جدی نیاز است  .

کارپرداز فرهنگی مجلس شورای اسلامی گفت : رییس مجلس ضمن اعلام خرسندی نمایندگان از این جلسه پیشنهاد داد تا کمیسیونی مشترک از دولت و مجلس با حضور کارشناسان دولت تشکیل شود ، همانند کاری که در ارتباط با اصل44 صورت گرفت و شاهد بودیم که این کمیسیون توانست با انجام کارهای کارشناسی اثرات مثبتی را از خود برجای گذارد .

به گفته وی مجلس و دولت به نقطه نظر واحدی رسیدند که با همگامی هم مسایل را مورد بررسی قر ار دهند .  

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet