هدر موبایل
1387/04/02 12:23:00
سرویس صحن
رییس جمهور در دیدار نمایندگان استان آذربایجان شرقی در مجلس :

آذربایجان شرقی باید پیشتاز توسعه در همه امور باشد

رییس جمهور در دیدار نمایندگان استان آذربایجان شرقی در مجلس هشتم شورای اسلامی با اشاره به ظرفیت و استعدادهای فراوان این استان برای توسعه همه جانبه تاکید کرد: استان آذربایجان شرقی باید پیشتاز توسعه در همه امور باشد .

دکترمحمود احمدی نژاد افزود : استان آذربایجان شرقی در عرصه های کشاورزی ، صنعت ، گردشگری و فرهنگی این ظرفیت و امکانات را دارد که از لحاظ رشد و توسعه استانی در سطح ملی نمونه باشد .

رییس جمهور با بیان اینکه استان آذربایجان شرقی یک ارزش و سرمایه ملی برای ملت ایران است، تصریح کرد: باید همه تلاش کنیم تا زمینه رشد و شکوفایی این استان بیش از پیش فراهم شود .

دکتر احمدی نژاد با اشاره به مشکلات و دغدغه های نمایندگان استان آذربایجان شرقی، از تشکیل کارگروه ویژه ای با حضور وزرای مربوطه در حوزه های راه و حمل و نقل ، صنعت، کشاورزی و آب خبر داد.

رییس جمهور همچنین در این نشست با بیان اقدامات دولت برای اصلاح و بهبود وضعیت همه استانها ، به مصوبات دور اول سفرهای استانی هیات دولت به آذربایجان شرقی اشاره و اظهار امیدواری کرد که در دور دوم سفر هیات دولت به این استان تصمیمات زیر بنایی،عمرانی و فرهنگی بهتری برای رفع هر چه بیشتر مشکلات آذربایجان شرقی گرفته شود .

نمایندگان استان آذربایجان شرقی در مجلس هشتم شورای اسلامی نیز در این نشست با قدردانی از تلاش های بی شائبه دولت نهم در رسیدگی به مشکلات این استان، گزارشی از وضعیت ، ظرفیت های بالقوه و کمبودهای استان خود ارایه کردند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet