هدر موبایل
1389/08/20 14:19:00
سرویس اقتصادی
موسوی لارگانی با اشاره به نزدیکی زمان اصلاح قیمت‌ها:

مردم در مصرف انرژی صرفه‌جویی کنند

**عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با اشاره به پایان واریز نقدی یارانه‌ها و اتمام مراحل اولیه اجرای قانون هدفمندی یارانه‌ها، گفت: مردم در جریان اجرای قانون هدفمندی یارانه‌ها تمام تلاش خود را برای صرفه جویی در مصرف انرژی به کار گیرند.

"سید ناصر موسوی لارگانی" عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی در گفت و گو با خبرنگار خانه ملت با اعلام این خبر که اصلاح قیمت حامل های انرژی به احتمال زیاد از اوایل آذرماه آغاز خواهد شد،گفت: دولت در راستای اجرای مصوبه مجلس مبنی بر هدفمند کردن یارانه‌ها که باید از ابتدای امسال آغاز می شد، به احتمال زیاد از اوایل ماه آینده اقدام به اصلاح قیمت حامل های انرژی مانند بنزین، گاز، برق و نفت گاز کند.

نماینده مردم فلاورجان همچنین افزود: اجرای این قانون نیازمند برخی ملاحظات است که امیدواریم به بهترین نحو از سوی دولت در نظر گرفته شود و در مواردی مانند نظارت بر عرضه کالا دولت با دقت و جدیت تمام تلاش کند تا امکان سو استفاده از فضای روانی کشور در حین اجرای این قانون برای سواستفاده کنندگان پدید نیاید.

موسوی لارگانی در ادامه به نقش مردم در اجرای این جراحی بزرگ پرداخت و گفت: مبالغی که به عنوان یارانه نقدی به حساب مردم واریز شده است در واقع مابه التفاوت قیمتی است که مردم بعد از اجرای هدفمندی باید برای انرژی پرداخت کنند، از همین رو مردم باید آگاه باشند و این مبالغ را با دقت خرج کنند تا مبادا برای موارد غیر ضرور از آنها استفاده شود.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس در ادامه به نقش اساسی مردم در اجرای موفق این قانون اشاره کرد و گفت: موفقت اجرای قانون هدفمندی یارانه ها که موجب شکوفایی اقتصاد کشور خواهد شد در گرو همکاری مردم است و تنها توصیه ما در این مورد به مردم این است که در مصرف انرژی صرفه جویی کنند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet