هدر اصلی
1387/04/04 00:08:00
سرویس سیاسی

لاریجانی : نظرات علما و مراجع تقلید در الویت بندی کارهای مجلس لحاظ می شود

رییس مجلس گفت : از ابتدای مجلس هشتم بنا داشتم تا به حضور علما و مراجع تقلید برسم تا نظرات آنها در الویت بندی کارهای مجلس لحاظ شده و ملاحظاتشان برای اداره کشور مد نظر نمایندگان قرار گیرد .

   به گزارش خبرنگار خانه ملت "دکترعلی لاریجانی " عصر روز دو شنبه در حاشیه بازدید از کارگاه ساخت بارگاه مطهر حضرت امام حسین (ع ) در جمع خبرنگاران افزود : مطالب موثری از محضر این علما حاصل شد و با توجه به این که من به عنوان نماینده مردم محترم قم در مجلس حضور دارم، دیدار با علما را در برنامه های خود قرار خواهم داد.

   لاریجانی با اشاره به زمان محدود سفر خود به شهر قم گفت : در سفرهای بعدی خود دیداری با مردم شریف قم خواهم داشت و در آنها سعی می شود تا مسایل روز مورد بررسی قرار گرفته و گزارش آن نیز به آقایان داده شود.

  نماینده مردم قم در خصوص کار گروه عمران استان قم نیز گفت : اولین جلسه این کار گروه چند روز پیش برگزار شد و در طی آن تعداد زیادی  از پروژه های مهم تصویب و گره های کور بسیاری از قبیل مناطق صنعتی در شهر قم و غیره باز شد .

    وی همچنین در مورد دیدار روز گذشته نمایندگان با هیات دولت اظهار داشت : رییس جمهور و هیات دولت در مجلس حاضر شدند و گزارشی از برنامه های خود ارایه کردند .

    رییس مجلس افزود: برخی از نمایندگان بر این نظر بودند که هرچند این مسایل مهم هستند، ولی نباید در این خصوص تعجیل کرد ، بلکه باید کار کارشناسی قوی صورت گیرد .

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet