شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1387/04/05 11:15:00
سرویس صحن

نماینده ورامین نسبت به عدم قرائت تذکر خود به وزیر نفت تذکر داد

نماینده ورامین نسبت به عدم قرائت تذکر خود به وزیر نفت در خصوص تامین سوخت موتورهای آب کشاورزان در زمان برداشت محصول تذکر داد.

به گزارش خبرنگار خانه ملت، "حسین نقوی" در جلسه علنی روز چهارشنبه با استناد به ماده 192 آیین نامه داخلی مجلس اظهار داشت: بنده ده روز گذشته تذکری را به وزیر محترم نفت در خصوص تامین سوخت موتورهای آب کشاورزان در زمان برداشت محصول دادم اما این تذکر هنوز قرائت نشده است.

وی افزود: وقتی سوال کردم گفتند که هیات رئیسه تصمیم گرفته در هر جلسه 20 تذکر کتبی را قرائت کند.

نماینده ورامین خاطرنشان کرد: چون فصل برداشت محصولات صیفی جات تا 20 روز آینده به پایان می رسد و آنها با خسارت روبرو می شوند اگر این تذکر بماند مثل شکایت همسایه ای می شود که زمستان از برف همسایه اش شکایت کرده بود اما در تابستان نوبت به رسیدگی به شکایتش رسید و دیگر سندی برای جرم نمانده بود.

رئیس مجلس در پاسخ به این تذکر گفت: ماشاءالله تذکرات بسیار زیاد است و در پوشه ای که اینجا هست بیش از چهارصد تذکر وجود دارد. ما حرفی نداریم یک روز از صبح تا شب تذکرات را بخواهیم و بعد هم خدمتتان شام صرف کنیم. ما فکر کردیم در ابتدای هر جلسه به نوبت 20 تذکر خوانده شود.

وی افزود: مورد جنابعالی هم در نوبت است اما اگر یک موضوع خیلی فوری بود و زمانش از بین می رفت به آن اولویت می دهیم وگرنه راه حل دیگری نداریم.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet