هدر موبایل
1389/08/29 12:25:00
سرویس دیگر رسانه‌ها

تشریح فواید ادغام دانشگاه علوم پزشکی ایران از سوی اعضای کمیسیون بهداشت و درمان

**اعضای کمیسیون بهداشت و درمان در گفتگو با باشگاه خبرنگاران تاکید کردند:ادغام دانشگاه ایران در راستای تقویت علمی و ارتقای دانشگاه تهران و تحقق برنامه‌های سند چشم انداز توسعه در عرصه علمی کشور صورت گرفته است.

*ادغام دانشگاه ایران در راستای تقویت علمی و ارتقای دانشگاه تهران صورت گرفته است

عضو کمیسیون بهداشت مجلس شورای اسلامی گفت:ادغام دانشگاه ایران در راستای تقویت و ارتقای سطح علمی  دانشگاه تهران به عنوان دانشگاه برتر در جهان و منطقه صورت گرفته است.

انوشیروان محسنی بندپی،نماینده مردم بوشهر و چالوس در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان با اشاره به ادغام دانشگاه علوم پزشکی ایران با دانشگاه تهران گفت:این ادغام یک عملکرد مثبت از سوی وزارت بهداشت و درمان در راستای تقویت علمی دانشگاه تهران به عنوان دانشگاه برتر می‌باشد.

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد:در راستای توجه به سند چشم انداز توسعه و بالا رفتن سطح علمی دانشگاه‌های سراسر کشور و مطرح شدن آنها در جهان و منطقه،این گونه اقدامات بایستی صورت بگیرد.

 

* ‌ادغام دانشگاه علوم پزشکی ایران در راستای تحقق برنامه‌های سند چشم انداز توسعه در عرصه علمی کشور است

همچنین عضو کمیسیون بهداشت مجلس شورای اسلامی گفت: ادغام دانشگاه علوم پزشکی ایران با دانشگاه تهران در راستای تحقق برنامه‌ها و طرح‌های سند چشم انداز توسعه در حوزه علمی کشور و گسترش دانشگاه‌های کشور بوده است.

بشیر خالقی نماینده مردم خلخال و کوثر در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان گفت: ادغام دانشگاه  علوم پزشکی ایران در دانشگاه تهران در راستای تحقق سند چشم انداز توسعه در عرصه علمی کشور می‌باشد.

وی افزود: دانشگاه تهران به عنوان قطب علمی و برترین دانشگاه کشور با تزریق نیرو‌های علمی و دانشجویان کار آمد در عرصه جهانی حرف‌هایی را برای گفتن خواهد داشت از این رو ادغام دانشگاه ایران بسیار هوشمندانه بوده است .

 عضو کمیسیون بهداشت مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: این اقدام در راستای ارتقا کیفی و کمی دانشگاه تهران صورت گرفته است و به طور قطع موفقیت‌ آمیز خواهد بود.

 

*ادغام دانشگاه ایران در راستای توسعه دانشگاه های کشور بوده است

در ادامه نایب رئیس کمیسیون بهداشت مجلس شورای اسلامی گفت:‌ادغام دانشگاه علوم پزشکی ایران با دانشگاه تهران در راستای طرح دولت برای توسعه دانشگاه های کشور صورت گرفته است.

اکبر رنجبر زاده،نماینده مردم همدان در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان گفت:تصمیم وزیر بهداشت در راستای ادغام دانشگاه علوم پزشکی ایران با دانشگاه تهران بسیار هوشمندانه می باشد.

نایب رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی افزود:برنامه ریزی ها و آینده نگری در راستای توسعه دانشگاه های کشور و بالابردن سطح عمومی دانشگاه های مادر از جمله دانشگاه تهران،ابتکار بسیار نوینی از سوی دولت بوده است؛از این رو ادغام این دو دانشگاه با یکدیگر شروع خوبی برای تحول در عرصه علمی کشور می باشد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet