هدر موبایل
1389/08/29 15:42:00
سرویس صحن
لاریجانی در پاسخ به تذکر حیدری:

در بند «د» ماده 128 وزارت نیرو متولی است

**عضو کمیسیون آموزشی و تحقیقات مجلس شورای اسلامی در ادامه بررسی برنامه پنجم توسعه کرد تاکید کرد: در ماده ۱۲۸ مشخص نیست بندهای «ج» و «د» از یکدیگر جدا هستند یا در ادامه هم آمده‌اند.

به گزارش خبرنگار خانه ملت از صحن علنی عصر روز شنبه نورالله حیدری آشتیانی طی یک تذکر آئین نامه ای به ماده 128 برنامه پنجم توسعه اظهار داشت: طبق ماده 134 آئین نامه داخلی به بندهای ماده 128 اعتراض دارم.

نماینده مردم اردل، کارسان و کوهرنگ تصریح کرد: در بند «د» این ماده از برنامه مشخص نشده است متولی امر چه کسی است اگر بندی جداگانه از بند «ج» است، باید متولی مشخص می شد و اگر ادامه بند قبل است نیازی نبود بندی به آن اختصاص یابد.

علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی با وارد دانستن تذکر حیدری گفت: در این دو بند افتادگی وجود دارد، در بند «د» متولی امر وزارت نیرو است.

در بند «د» ماده 128 آمده است: شبکه های اصلی و فرعی آبیاری و زه کشی اراضی آبخورسه های احداث شده را گسترش دهد به نحوی که سالانه حداقل 200 واحد درصد نسبت به عملکرد قبل افزایش یابد طرح هایی که دولت به مجلس پیشنهاد  می شود باید دارای موضوع و عنوان مشخص باشد، دلایل لزوم تهیه و پیشنهاد آن در مقدمه لایحه به وضوح درج شود و نیز دارای موادی متناسب با اصل موضوع و عنوان لایحه باشد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet