هدر موبایل
1389/08/30 11:17:00
سرویس صحن
نماینده خوی خواستار شد؛

نرم‌افزار بر روی دستگاه‌های رای‌گیری نمایندگان نصب شود

**سید موید حسینی صدر نماینده خوی در مجلس شورای اسلامی طی یک تذکر آئین‌نامه‌ای از هیات رئیسه مجلس خواست نرم‌افزاری برای زمان دادن یکسان به دستگاه رای‌گیری‌ها نصب کند تا حقی از نمایندگان ضایع نشود.

به گزارش خبرنگار خانه ملت،"سید موید حسینی صدر" در جلسه علنی امروز ـ یکشنبه ـ مجلس شورای اسلامی پس از آن که پیشنهاد حذف بند ج ماده 135 لایحه برنامه پنجم توسعه رای نیاورد در تذکری با استناد به ماده 17 آئین نامه داخلی مجلس، خطاب به "علی لاریجانی" گفت: در ماده ای که بنده پیشنهاد حذف دادم 65 نفر رای ندادند و دلیل اش هم این بود که شما سریع رای گیری کردید.

وی با بیان این که بند ج ماده 135 لایحه برنامه به ضرر مردم است، خاطرنشان کرد: نمایندگان قصد داشتند این بند حذف شود که به دلیل رای گیری سریع نشد.

نماینده خوی برای رفع این مشکل خواستار نصب نرم افزار بر روی دستگاه های الکترونیکی نمایندگان شد تا زمان یکسان برای هر رای گیری اختصاص یابد.

در ادامه رضا رحمانی نماینده تبریز نیز در تذکر مشابه خواستار نصب نرم افزار بر روی دستگاه های الکترونیکی نمایندگان شد تا زمان یکسان برای هر رای گیری  اختصاص یابد.

"علی لاریجانی" رئیس مجلس شورای اسلامی هم در پاسخ به این تذکرها گفت: نصب نرم افزار بر روی دستگاه های رای گیری نمایندگان را بررسی می کنیم.

در بند ج ماده 135 لایحه برنامه پنجم توسعه به ساماندهی خروج دام از جنگلها به میزان 75 درصد و حمایت از تولید دام به روش صنعتی تصریح شده بود.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet