هدر موبایل
1389/08/30 20:32:00
سرویس سیاسی
در جلسه امروز هیات رییسه مقرر شد

پیگیری 4 اختلاف کارگروه مشترک با گزارش کدخدایی از فردا

**سخنگوی هیات رییسه مجلس شورای اسلامی، از پیگیری و مکاتبه هیات رییسه در رابطه با ۴ اختلاف کارگروه مشترک با گزارش کدخدایی خبر داد.

"محسن کوهکن" در گفت‌وگو با خبرنگار خانه ملت، با اشاره به جلسه امروز عصر هیات رییسه اظهار کرد: به دنبال مصاحبه آقای کدخدایی سخنگوی شورای نگهبان در ارتباط با مباحثی که در کارگروه مشترک حل اختلاف دولت و مجلس، بازتاب‌ها و اعتراض‌های برخی از همکاران را در پی داشت.

نماینده مردم لنجان در مجلس، با تاکید براینکه وظیفه قانونی هیات رییسه است که به این‌گونه اعتراض‌ها رسیدگی کند، افزود: هیات رییسه بنابر وظیفه قانونی و به صورت طبیعی باید به اعتراض‌های نمایندگان مجلس در این کارگروه رسیدگی می‌کرد، که جلسه امشب هیات رییسه به این موضوع اختصاص داشت.

وی همچنین گفت: هیات رییسه نظرهای 2 نفر از نمایندگان مجلس، آقایان دهقانی و ابوترابی‌فرد در کارگروه حل اختلاف دولت و مجلس را شنید و آنها اعلام کردند مطالبی که توسط آقای کدخدایی در مصاحبه‌شان مطرح کردند، مطالب مورد اجماع و توافق همه مجموعه نبوده است.

کوهکن به پیگیری هیات رییسه نسبت به این موضوع اشاره کرد و گفت: قرار شد هیات رییسه در این زمینه مکاتبه و پیگیری‌های لازم را به عمل بیاورد و پیگیر این جریان باشد.

سخنگوی هیات رییسه مجلس، تصریح کرد: به دنبال اعتراض‌های همکاران در این کارگروه، مهم‌ترین سئوالی که وجودداشت این بود که بدانیم آیا نمایندگان این نقطه نظرات مطرح شده در این گزارش را قبول دارند یا نه، که با اظهار نظر نمایندگان مشخص شد که در برخی موارد با یکدیگر اختلاف دارند.

به گفته نماینده مردم لنجان در مجلس، هیات رییسه از فردا پیگیری‌های خود را آغاز می‌کند و این جریان به دلیل عکس‌العمل‌های به وجود آمده ناشی از صحبت‌های آقای کدخدایی است.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet