هدر موبایل
1387/04/07 18:29:00
سرویس سیاسی

ابوترابی‌فرد: امیدواریم خانه ملت در راه مبارزه با کفر و نفاق موفق و پیروز باشد

نایب رئیس اول مجلس گفت: مجلس این افتخار را بدست آورد که در اولین روزهای کار خود میزبان شهدای والامقام باشد و امیدواریم خانه ملت در راه مبارزه با کفر و نفاق موفق و پیروز باشد.

محمد حسن ابوترابی‌فرد نایب رئیس اول مجلس طی سخنانی در مراسم تدفین هفت شهید گمنام در جنب ساختمان مشروطه مجلس شورای اسلامی طی سخنانی گفت: مجلس شورای اسلامی که افتخار تقدیم 27 شهید و ستاره پرفروغ به ایران اسلامی را دارد، مفتخر است در بیست و هفتمین سالگرد شهادت شهید بهشتی و 72 تن از یاران گلگون کفن انقلاب، میزبان پیکرهای پاک و مقدس 7 شهید گمنام دفاع مقدس است.

وی افزود: این تقارن، نویدبخش آن است که مجلس نماد مردمسالاری دینی در دفاع از جمهوری است و اسلامیت در زیر چتر ولی فقیه همچنان استوار است.

نایب رئیس اول مجلس ابراز امیدواری کرد: حضور نویدبخش شهدای والامقام همچن مشعلی پرفروغ در خانه ملت بدرخشد و راه عزت و سلامت که راه اسلام و مردم متدین را دارد به آنها نشان دهد.

نماینده مردم قزوین در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: این شهدا با حضورشان در مجلس باعث خواهند شد تا نمایندگان در راه پاسداری از خون شهدا با همه توان و قدرت بایستند.
شهدای دفن شده در مجلس شورای اسلامی از شهدای گمنامی هستند که اجساد آنها پس از سال ها در مناطق عملیاتی شرهانی، مجنون، جزیره مینو، قصرشیرین، میمک، شلمچه به دست آمده است.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet