ولادت حضرت امام رضا (ع)
1389/09/01 13:28:00
سرویس صحن
سخنگوی کمیسیون تلفیق

با حفظ امانت داری وظیفه ام را انجام می دهم

**سخنگوی کمیسیون تلفیق با بیان این که در بسیاری از موارد که کمیسیون تلفیق در مورد برخی از مواد نظری مخالف دارد آن را اعلام نمی کند تا مانع اقدامات دولت نشود و تنها به این جمله بسنده می کند که نظری ندارم.

به گزارش خبرنگار خانه ملت، محمدمهدی مفتح سخنگوی مجلس در کمیسیون تلفیق در توضیحی درخصوص نحوه عملکرد خود در ارائه نظر کمیسیون تلفیق گفت: همه پیشنهادهایی که برخی از پیشنهاددهندگان می دهند مواردی نبوده است که در کمیسیون در مورد آن بحث شده باشد و من به عنوان سخنگوی کمیسیون با توجه به الهام از فضایی که در کمیسیون وجود دارد یک جمع بندی از نظر کمیسیون بیان می کنم.

نماینده رزن در مجلس شورای اسلامی با بیان این که سعی من بر این است که پس از مشورت نظر کمیسیون را اعلام کنم گفت: در برخی موارد که کمیسیون مخالف است اما نمی تواند این را اعلام کندمی گوید نظری ندارم چرا که اگر مجلس مخالفت کند دولت نمی تواند اقدام کند بنابراین تصمیم را بر عهده نمایندگان می گذارد.

عضو کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات مجلس با بیان این که با اشاره به برخی از مواد برنامه پنجم توسعه گفت: به عنوان سخنگوی کمیسیون تمام تلاش بنده بر این بوده است که با دقت و با حفظ امانت وظیفه خود را انجام دهم.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet