هدر موبایل
1389/09/01 16:32:00
سرویس صحن
مطورزاده در اخطار قانون اساسی:

برای 3 هزار کیلومتر ساحل تنها 2 خط برنامه نوشته شده است

**نماینده مردم خرمشهر در جریان بررسی برنامه پنجم نسبت به بی‌توجهی دولت و کمیسیون تلفیق در مورد سواحل و دریانوردی در تدوین برنامه پنجم اخطار داد.

به گزارش خبرنگار خانه ملت از صحن علنی مجس شورای اسلامی، مصطفی مطورزاده، نماینده خرمشهر در جریان جلسه علنی بعد از ظهر امروز که بررسی بخش حمل و نقل در برنامه پنجم توسعه اختصاص دارد نسبت به کم توجهی برنامه نویسان به موضوع حمل و نقل دریایی و دریانوردان اخطار داد.

مطورزاده با استناد به اصل 48 قانون اساسی تصریح کرد: با وجود اهمیت فوق العاده سواحل و داشتن سه هزار کیلومتر ساحل در کشور متاسفانه در برنامه پنجم توسعه که حدود 200 ماده دارد تنها یک بند به موضوع سواحل و دریانوردی اختصاص داده شده که این اتفاق جای تاسف دارد.

نماینده مردم خرمشهر در ادامه با تاکید بر لزوم برنامه ریزی برای سواحل از ابوترابی فرد درخواست کرد که پیشنهاد کمیسیون عمران در مورد این موضع را مورد برسی قرار دهد.

ابوترابی فرد نیز که در ساعات پایانی اداره جلسه را بر عهده داشت در پاسخ به مطورزاده گفت: حرف شما حق است و مجلس و دولت باید بحث مسائل مهم مربوط به این حوزه را مورد توجه قرار دهند انشاالله در بودجه و برنامه مورد توجه قرار خواهد گرفت.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet