هدر موبایل
1387/04/09 10:22:00
سرویس سیاسی
لاریجانی با اشاره به خاکسپاری هفت شهید گمنام در خانه ملت:

از این پس ارواح مقدس شهدا، شاهدان بر مجلس خواهند بود

علی لاریجانی با اشاره به خاکسپاری پیکر مقدس هفت شهید گمنام در مجلس گفت: از این تاریخ ارواح مقدس شهدا، شاهدان بر مجلس شورای اسلامی خواهند بود.

به گزارش خبرنگار خانه ملت، رییس مجلس شورای اسلامی در نطق پیش از دستور خود در جلسه علنی روز یکشنبه اظهار داشت: از روز جمعه خانه ملت میزبان پیکر مقدس هفت شهید گمنام گردید و مجلس شورای اسلامی با چنین نمادی از مجاهدان فی سبیل الله جاودان شد.

وی افزود: از این تاریخ ارواح مقدس شهدا، شاهدان بر مجلس شورای اسلامی خواهند بود و راه آنان و آرمان آنان در کنار قسمی که در صیانت از اسلام و ایران یاد کردیم قرار خواهد گرفت.

لاریجانی تصریح کرد: مجلس شورای اسلامی بر میزبانی شهدای گمنام به خود می بالد که ذکری دائمی را همراه خود کرده است. فراگیری چنین سنتی در میهن اسلامی فرهنگ تذکر و مرگ آگاهی را در ملت زنده می کند.

رئیس مجلس ادامه داد: از مسئولین محترم فرهنگی اجتماعی کشور می خواهیم بر این امر مقدس اهتمام ورزند و از جناب آقای باقرزاده و همکارانشان نیز سپاسگزاریم.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به درگذشت نماینده سنقر و کلیایی اظهار داشت: رحلت اندوهبار عزیزمان نماینده محترم سنقر و کلیایی جناب آقای حیدریان را به خانواده محترم ایشان و مردم عزیز سنقر و کلیایی تسلیت عرض می کنم و از خداوند متعال علو درجات را برای این سفر کرده طلب می کنیم.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet