شعار سال ۱۴۰۰ / تولید؛ پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها
1387/04/09 11:04:00
سرویس صحن

رییس مجلس: همه تذکرات کتبی نمایندگان برای رئیس جمهور و وزرا ارسال شده است

رئیس مجلس در پاسخ به تذکر نماینده ایلام گفت: همه تذکرات کتبی نمایندگان برای رئیس جمهور و وزرا ارسال شده است و به ترتیب در صحن هم قرائت می شود.

به گزارش خبرنگار خانه ملت، "داریوش قنبری" در جلسه علنی روز یکشنبه با استناد به ماده 192 آیین نامه داخلی مجلس تصریح کرد: متاسفانه روال گذشته ادامه پیدا کرده است و تذکرات کتبی نمایندگان به مسئولین اجرایی که بایستی در همان جلسه خوانده شوند، قرائت نمی شوند.

وی افزود: این تذکرات اگر مشمول مرور زمان شوند دیگر موضوعیت پیدا نمی کنند. بعضا مسایل مهمی در حوزه های انتخابیه پیش می آید که ما مجبوریم همان روز تذکر بدهیم.

نماینده ایلام اظهار داشت: در حال حاضر در شهرستان مهران چند وقت است با وجود گرمای بسیار زیاد قطع برق صورت می گیرد. اگر این تذکر را ما الان ندهیم تا بماند برای آخر تابستان دیگر فایده ندارد.

رئیس مجلس در پاسخ گفت: ما آیین نامه را اجرا می کنیم و تمام تذکرات نمایندگان را برای رئیس جمهور و وزرا می دهیم منتهی خواندن این تذکرات در جلسه علنی را باید به ترتیبی انجام دهیم که همه وقت جلسه را نگیرد. در عین حال پیدا کردن راه حلی برای این موضوع در دستور کار هیات رئیسه قرار دارد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet