هدر موبایل
1387/04/09 13:38:00
سرویس صحن
نطق پیش از دستور

علیخانی: منافقین از اول انقلاب روحانیت را هدف قرار دادند

"قدرت الله علیخانی" با بیان اینکه منافقین از اول انقلاب روحانیت را هدف قرار دادند، از شهید بهشتی، شهید باهنر، شهید رجایی و شهدای محراب در این زمره‌ یاد کرد.

به گزارش خانه ملت، متن نطق نماینده مردم قزوین، آبیک و البرز چهارمین ناطق پیش از دستور جلسه علنی روز یکشنبه مجلس شورای اسلامی به این شرح است:

بسم‌الله الرحمن الرحیم

خدمت همکاران عزیز و خانواده محترم مرحوم حیدریان تسلیت عرض می‌کنم و امید است که خداوند متعال به خانواده ایشان صبر عنایت فرماید.

سالروز هفتم تیر را گرامی می‌داریم. هفتم تیری را که شهید بزرگوار و شهید مظلوم دکتر بهشتی مورد هدف و هجمه منافقین قرار گرفت و به شهادت رسید و رهبر کبیر انقلاب‌مان شاید به این تعبیر بیانی داشتند که «شهید بهشتی تنها یک ملت بود».

منافقین از اول انقلاب روحانیت را هدف قرار دادند. به فرمایش امام امت، مخصوصاً روحانیتی که جایگاه و شأنی در اسلام و در میان مردم داشته‌اند، آنها مورد هجمه قرار گرفتند و قرار می‌گیرند. لذا شهید بهشتی، شهید باهنر، شهید رجایی و شهدای محراب و بقیه شهداء که به دست منافقین به شهادت رسیدند از این زمره‌ هستند.

امروز هم ایادی آنها و سرسپردگان بیگانگان و منافقین روحانیت شیعه را هدف و مورد هجمه قرار داده‌اند و کسانی که مورد هجمه قرار دادند، مورد اعتماد مردم مسلمان ایران بوده‌اند و هستند و متأسفانه دستهای مرموزی امروزه از آستین منافقین بیرون آمده و کاری را انجام می‌دهد که منافقین انجام داده‌اند.

روزی آیت‌الله هاشمی‌رفسنجانی مورد حمله قرار می‌گیرد، تا جایی هتاکی می‌کنند که بزرگان نظام تذکر می‌دهند و روزی جناب آقای خاتمی مورد حمله قرار می‌گیرد و تا جایی پیش می‌روند که بی‌شرمانه اظهار می‌کنند که باید خلع لباس شود و امروز هم حریم مرجعیت و حریم روحانیت و حریم حوزه علمیه قم مورد حمله قرار می‌گیرد.

من از دستگاه قضایی می‌خواهم هر چه سریعتر دستهای مرموز و منافقی که این قضیه را به اصطلاح خودشان دامن زده‌اند و تهمت و افتراء زده‌اند را سریعتر رسیدگی کنند که بین دو قوه (مجلس و قوه قضائیه) خدای‌ناکرده کدورتی پیش نیاید.

لذا من شدیداً این گونه اعمال را محکوم می‌کنم و آرزو دارم به اعمال ننگین خودشان برسند.

اما یک جمله در رابطه با طرح اقتصادی دولت محترم؛ ضمن اینکه تحول اقتصادی را ضروری می‌دانیم، معتقدیم دولتی که در حل مشکلات روزمره اقتصادی از توفیق چندانی برخوردار نبوده، نباید خطر شوک تحولات اقتصادی بلندمدت را به جامعه وارد کند، آن هم در شرایطی که دولت در سال آخر خدمتگزاری خود به سر می‌برد. لذا امیدوارم دولت به نامه‌ای که رؤسای محترم کمیسیونهای مجلس به ریاست محترم مجلس نوشتند و ارسال کردند توجه کند.

اما مشکلات حوزه شهرستان قزوین، آبیک و البرز...

دولت محترم! استان قزوین مشکلات عدیده‌ای دارد. از جاده‌های روستایی گرفته تا عدم تحقق وعده‌های ریاست محترم جمهوری در مصوبه سفر به استان قزوین، بخصوص جاده‌های روستایی که در استان قزوین ما 2800 کیلومتر راه روستایی دارد که اینها باید آسفالت و بازسازی بشوند

از دولت محترم می‌خواهم توجه ویژه‌ای کنند، روستائیان ما وام زلزله و وام کشاورزی دریافت کردند، توان پرداخت را ندارند. دولت محترم  یکی از وامهای را که به کشورهای خارجی می‌دهد صرف این ملت محروم کشورمان بشود و این وامها بخشیده بشود.

آخرین جمله من با اجازه رئیس و آن اینکه وزیر محترم بازرگانی! دولت محترم! در استان قزوین بویژه شهرستان قزوین وضعیت نان بسیار اسفبار و بسیار نامرغوب است. چه کسی مسؤول این جریان است؟ رسیدگی کند. مطلب و مشکل زیاد داریم، ان‌شاء‌الله‌ در فرصتهای دیگر. والسلام‌علیکم و رحمه‌الله و برکاته

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet