هدر موبایل
1387/04/09 12:26:00
سرویس صحن

تذکرات کتبی نمایندگان به مسوولان اجرایی کشور

دکتر علی لاریجانی در جلسه علنی امروز یکشنبه مجلس تذکرات کتبی نمایندگان به مسوولان اجرایی کشور را قرائت کرد.

به گزارش خبرنگار خانه ملت، این تذکرات به شرح زیر است:

- حیاتی، نماینده لامرد به رییس جمهور دستور تسریع در استقرار گمرک شهرستان لامرد.

- رستگار، نماینده گنبد کاووس به رییس جمهور دستور در قرار دادن استان گلستان در فهرست استان‌های متضرر از خشکسالی و تسریع در پرداخت ضرر و زیان کشاورزان.

- اولیاء، نماینده یزد و صدوق و یحیی زاده ، نماینده تفت و میبد به رییس جمهور درخصوص صدور دستور پرهیز از تغییر مجدد در تشکیلات استانداری‌ها با توجه به گذشت شش ماه از ابلاغ قبلی و تبعات و هزینه‌های آن.

- مقیمی، نماینده خمین، به رییس جمهور در مورد صدور دستور قرار دادن استان مرکزی در فهرست استان‌های خسارت دیده از خشکسالی.

- مقیمی ، نماینده خمین به وزیر آموزش و پرورش در مورد تسریع در پرداخت پاداش پایان کار معلمان بازنشسته به صورت نقدی.

-غضنفرآبادی ، نماینده بم به وزیر آموزش و پرورش در مورد تسریع در پرداخت اضافه کاری معلمان به ویژه شهرستان‌های بم.

- میرزایی نماینده فومن و شفت به وزیر آموزش و پرورش درخصوص تجدیدنظر در بخشنامه اخیر مبنی بر کاهش پرداخت مزایای فرهنگیان و جلوگیری از تعطیلی برخی از مدارس روستایی و به وزیر صنایع و معادن: بررسی علت واگذاری غیر کارشناسانه کارخانجات و شرکت‌های تولیدی استان به بخش خصوصی و به تعطیلی کشیده شدن آنان به دلیل سوء مدیریت.

-جعفری، نماینده سمیرم به وزیر بهداشت و درمان و آموزش پزشکی در مورد رفع کمبود پزشک متخصص و دارو در مراکز بهداشتی و درمان شهرستان سمیرم علیا.

- شجاعی کیاسری، نماینده ساری به وزیر جهاد کشاورزی در مورد تسریع در خرید محصولات باغی باغداران مازندرانی با توجه به انباشته شدن آن در ایام تعطیلات در انبارها.

- قره‌خانی ، نماینده علی‌آباد کتول به وزیر جهاد و کشاورزی درخصوص لزوم تامین اعتبار لازم برای پرداخت وجوه گندم خریداری شده توسط سازمان تعاون روستایی و علت تعلل در خرید محصولات تضمینی و توافقی استان گلستان هم چنین پرداخت مطالبات معوقه پرورش دهندگان مرغ این استان توسط سازمان تعاون روستایی با توجه به گذشت چندین ماه.

-محمدی نماینده مریوان به وزیر جهاد کشاورزی در مورد قرار دادن استان کردستان در فهرست استان‌های بالای 70 درصد خسارت دیده در اثر خشکسالی و به وزیر نیرو: تامین اعتبار مورد نیاز برای جا به جایی شهر چناره و یکی از روستاهای شهرستان مریوان در محدوده مخزن سرداران.

- بشیری ، نماینده پاکدشت به وزیر راه و ترابری درخصوص تسریع در تعریض جاده خاوران - مسیر پاکدشت- شریف‌آباد، احداث کمربندی شهر پاکدشت و تاسیس اداره راه و ترابری مستقل.

-امینی نماینده کرمانشاه به وزیر راه و ترابری در مورد رسیدگی به علت لغو پرواز عصر روزانه تهران - کرمانشاه، هواپیمایی ایران ایر و تسریع در اجرای عملیات قطعه 10 بزرگراه جنوب میاندوآب حد فاصل شهر کرمانشاه- کامیاران.

-دهقانی ، نماینده ایرانشهر و حسن‌پور نماینده سیرجان به وزیر راه و ترابری درخصوص برقراری مجدد پروازهای تهران - سیرجان ایرانشهر.

-مقیمی، نماینده بهشهر و نکا- به وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در مورد پذیرش دانشجوی روزانه در رشته‌های مصوب دفتر گسترش آْموزش عالی در دانشگاه علم و صنعت واحد بهشهر.

-نقوی‌حسینی، نماینده ورامین به وزیر نیرو درخصوص جلوگیری از قطع مکرر برق در شهرستان ورامین که موجب خاموشی موتورهای آب کشاورزان در زمان فصل برداشت محصول شده است.

-تجری نماینده قصر شیرین به وزیر جهاد کشاورزی در مورد تسریع در لغو تعرفه صادرات سیب زمینی.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet