ولادت حضرت امام رضا (ع)
1389/09/07 10:25:00
سرویس فرهنگی
نماینده سراوان در مجلس:

غدیر بهترین زمان برای تقویت همدلی و وحدت میان همه مسلمان است

**نماینده مردم سراوان در مجلس شورای اسلامی، ضمن تبریک عید غدیرخم به همه مسلمان جهان و اهل تشیع، تاکید کرد: کسانی که با حضرت علی (ع) دشمنی داشتند خوارج بودند و امیدوارم روزی برسد که هیچ‌گونه اختلافی میانی شیعه و سنی و جود نداشته باشد.

"عبدالعزیر جمشیدزهی" نماینده اهل سنت در مجلس در گفت‌وگو با خبرنگار خانه ملت، این ایام و اعیاد را زمان مناسبی برای تقویت اتحاد مسلمانان دانست و اظهار کرد: عید غدیرخم یکی از بزرگترین مشترکات مسلمان جهان است که باعث تقویت وحدت در آنها می‌شود.

وی افزود: تمام گروه‌های مذهبی به حضرت علی (ع) به عنوان امیرالمومنین و داماد پیامبر اکرم (ص) توجه و ارادت خاصی دارند، و این خوارج بودند که با این امام بزرگوار دشمنی داشتند.

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس، با بیان این مطلب که امروز بازماندگان خوارج میان مسلمانان تفرقه ایجاد می‌کنند، گفت: اهل سنت و شیعه همگی مسلمانان خالصی هستند که عنایت و توجه ویژه‌ای به حضرت علی (ع) دارند.

جمشیدزهی تصریح کرد: بنده به تمام مسلمانان اهل شیعه در تمام جهان تبریک می‌گویم و معتقدم که این ایام، ایام خوبی برای افزایش وحدت و همدلی میان شیعه و سنی است.

وی اظهار همچنین امیدواری کرد که روزی خواهد رسید که دیگر میان شیعه و سنی اختلافی وجود نداشته باشد تا بدین‌گونه تفرقه‌افکنی دشمنان نیز ناکام بماند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet