هدر موبایل
1387/04/10 15:45:00
سرویس کمیسیون ها

اعضای کمیته‌های کمیسیون فرهنگی مجلس مشخص شدند

حجت‌الاسلام سیدجلال یحیی‌زاده از مشخص شدن اعضای کمیته‌های کمیسیون فرهنگی مجلس بدون مشخص شدن اعضای هیات رییسه‌ آن‌ها خبر داد.

این عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگارخبرگزاری دانشجویان ایران، با اشاره به جلسه امروز کمیسیون فرهنگی اظهارداشت: در جلسه‌ امروز بحث اولویت‌ها و مسائل و مواردی که در این چهار سال باید در کمیسیون مورد نظر قرار بگیرد، مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

وی افزود: همچنین در جلسه هفته آینده هیات رییسه کمیته‌ها نیز مشخص می‌شود.

به گفته نماینده تفت و میبد، اعضای کمیته‌ها بدین شرح است:

کمیته ارشاد و تبلیغات اسلامی: روح‌الله حسینیان نماینده تهران، سیدعلی طاهری نماینده گرگان، رضا آشتیانی عراقی نماینده قم، علی مطهری نماینده تهران.

کمیته فرهنگ و گردشگری: سیدمحمدجواد ابطحی نماینده خمینی‌شهر، بهروز جعفری نماینده سمیرم، احمدرضا دستغیب نماینده شیراز، حسن ملک‌محمدی نماینده دامغان، سیدعلی حسینی نماینده نیشابور.

کمیته رسانه و هنر: سیدرضا اکرمی نماینده تهران، حمید رسایی نماینده تهران، مصطفی کواکبیان نماینده سمنان، بیژن نوباوه نماینده تهران، سنایی نماینده نهاوند، مهدی کوچک‌زاده نماینده تهران، سید رمضان شجاعی نماینده ساری، ستار هدایت‌خواه نماینده دنا و بویراحمد.

کمیته زنان و خانواده و تربیت‌بدنی: فاطمه رهبر نماینده تهران، ولی اسماعیلی نماینده گرمی، علیرضا دهقانی نماینده ایذه وباغ‌ملک، جواد آرین‌منش نماینده مشهد و سیدجلال یحیی‌زاده نماینده تفت و میبد.

یحیی‌زاده در ادامه گفت: البته نظر شخص بنده که مورد بحث قرار گرفت و قرار شد بعدا در مورد آن تصمیم گیری شود این بود که هدایت‌خواه به عنوان مخبر کمیسیون و عضوی از اعضای هیات رییسه کمیسیون در همه کمیته‌ها حضور داشته باشد تا هم نسبت به مباحثی که مطرح می‌شود اشراف داشته باشد و هم وقتی می‌خواهد در کمیسیون یا به پارلمان گزارش ارائه کند، دقیق و کامل بر مسائل اشراف داشته باشد.

وی افزود: در واقع هدایت‌خواه حلقه‌ وصلی می‌شود بین کمیته‌ها و همچنین بین کمیته‌ها و هیات رییسه کمیسیون، که اگر این نظر پذیرفته ‌شود، به این شکل وی عضو یک کمیته‌ خاص نخواهد بود و در همه کمیته‌ها حق رای خواهد داشت.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet