هدر موبایل
1389/09/08 12:02:00
سرویس صحن
حسینعلی شهریاری:

ماده مربوط به مبارزه با مواد مخدر دغدغه رهبری را تامین نمی‌کند

**رئیس کمیسیون بهداشت و درمان در اخطاری با استناد به اصول ۶۷ و ۱۱۰ قانون اساسی خواستار بازگشت ماده ۱۸۵ برنامه پنجم بودجه به کمیسیون تلفیق برای بررسی بیشتر شد.

به گزارش خبرنگار خانه ملت، "حسینعلی شهریاری" نماینده زاهدان در جلسه علنی امروز (8 آذر) در ادامه بررسی گزارش کمیسیون تلفیق از برنامه پنجم توسعه در اخطاری مطابق با اصل 67 و 110 قانون اساسی خواستار بازگشت ماده 185 برنامه پنجم توسعه که در خصوص مبارزه با مواد مخدر است به کمیسیون تلفیق شد و اظهار داشت: این ماده نگرانی و دغدغه مقام معظم رهبری را درخصوص مبارزه با مواد مخدر رفع نمی کند.

وی با اشاره به نامه مقام معظم رهبری به سران 3 قوه گفت: در این نامه آمده است سیاست های کلی و نهایی برای مبارزه با مواد مخدر ابلاغ کردیم اما این نگرانی همچنان باقی است که مسئولین به خوبی از اجرای این سیاست ها برنیایند بنابراین هر کدام از دستگاه ها باید سهمی در اجرای این سیاست ها داشته باشند.

شهریاری تصریح کرد: مجاز کردن دولت برای مبارزه با مواد مخدر این خواسته مقام معظم رهبری را برآورده نمی کند و تقاضا دارم دستور دهید این مواد را به کمیسیون تلفیق بازگردانند تا بررسی بیشتری در این زمینه صورت گیرد و قوانینی را برای برطرف کردن دغدغه های مقام معظم رهبری در این برنامه در نظر بگیرند.

"محمدحسن ابوترابی فرد" نایب رئیس مجلس شورای اسلامی در پاسخ به این اخطار گفت: نگاه همکاران ما در کمیسیون تلفیق به سیاست های کلی مقام معظم رهبری معطوف بوده است و سعی بر این بوده تا به این موضوع طوری پرداخته شود که شایسته رفع نگرانی رهبر انقلاب باشد.

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet