هدر موبایل
1387/04/11 12:56:00
سرویس فرهنگی

تقدیر 264 نماینده مجلس از ضرغامی به دلیل تولید و پخش مستند سیره عملی امام روح الله

۲۶۴ تن از نمایندگان طی نامه ای به عزت الله ضرغامی از عملکرد سازمان صدا و سیما در تولید و پخش مستند سیره عملی امام روح الله تقدیر و تشکر کردند.

به گزارش خبرنگار خانه ملت، متن این نامه که در پایان جلسه علنی روز سه شنبه توسط جاسم ساعدی قرائت گردید به شرح ذیل است:

جناب آقای مهندس ضرغامی رئیس محترم سازمان صدا و سیما

با سلام و تحیات

حضرت امام خمینی رحمه الله علیه حقیقتی همیشه زنده و محبوب همه آزادیخواهان، انقلابیون و مسلمانان ایران و جهان است. سیره عملی آن عزیز سفر کرده برای همیشه به عنوان اسوه و الگوی ملت عزیز ایران و نسل های آینده این مرز و بوم خواهد بود.

نمایندگان مردم در خانه ملت از اقدام مبتکرانه و با نگرش نو رسانه ملی در تولید و پخش برنامه بسیار ارزنده و تاثیرگذار سیره عملی روح الله که باعث بازخوانی راه امام و آشنایی نسل جوان کشور عزیزمان با رهبر حکیم و الهی شده است بسیار مسرور و خوشحالند.

تدابیر حکیمانه آن امام عزیز و رهبری بی بدیل آن عزیز فرزانه در روزهای سخت و پرتلاطم انقلاب اسلامی که موجب شکست بن بست ها شده و ابهام ها را زدوده و مسیر انقلاب و ملت را به خوبی روشن نموده بحث عظیمی از تاریخ معاصر این سرزمین است که باید بیش از پیش تبیین و تشریح گردد.

نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی از این اقدام ارزشمند رسانه ملی و جنابعالی و کلیه همکاران محترم در آن سازمان صمیمانه تقدیر و تشکر نموده و استمرار و دوام چنین برنامه های موثری را خواستار می باشد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet