هدر موبایل
1389/09/09 12:32:00
سرویس صحن
افراشته در تشریح برنامه های روز مجلس

زنگ مجلس و قانون در سراسر کشور نواخته می شود

**معاون اجرایی رئیس مجلس شورای اسلامی باتشریح برنامه های روز مجلس از نواخته شدن زنگ مجلس و قانون در سراسر کشور با حضور استانداران استان ها و رئیس مجمع نمایندگان استان ها خبر داد.

به گزارش خبرنگار خانه ملت علی افراشته معاون اجرایی رئیس مجلس شورای اسلامی در تشریح برنامه های روز مجلس در جمع خبرنگاران گفت: به مناسبت سالروز شهادت شهید مدرس در 10 آذرماه هر سال برنامه هایی در مجلس شورای اسلامی تدارک می بینیم که امسال به دلیل تعطیلات پیش رو بسیاری از آن برنامه ها اجرا نمی شود.

وی با بیان اینکه 10 آذر 1316 روزی است که شهید مدرس در مقابل خفقان رضاشاه ایستادگی کرد و به شهادت رسید گفت: برای گرامی داشتن این روز که روز مجلس نامیده شده است برنامه هایی تدارک دیده ایم تا یاد و خاطره این شهید بزرگوار ار زنده نگه داریم.

افراشته در تشریح برنامه های 10 آذر گفت:‌با هماهنگی هایی که با آموزش و پرورش و همه سازمان های این وزارتخانه در سراسر کشور انجام داده ایم صبح فردا زنگ مجلس و قانون در سراسر کشور به صدا درخواهد آمد تا صدای اندیشه های شهید مدرس در مدارس طنین انداز شود.

وی افزود: همچنین به همین مناسبت هیاتی بلندپایه متشکل از نمایندگان و تعدادی از اعضای هیات رئیسه از جمله سیدشهاب الدین صدر نایب رئیس مجلس شورای اسلامی در آستان مقدس شهید مدرس در کاشمر حضور پیدا خواهد کرد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet