هدر موبایل
1389/09/10 11:19:00
سرویس سیاسی
زنگ قانون و مجلس در کاشمر نواخته شد

صدر: مدرس در مبارزه با استعمار شخصیتی برجسته بود

**نایب رئیس مجلس شورای اسلامی با حضور در یکی از مدارس شهرستان کاشمر زنگ قانون و مجلس را در روز مجلس به صدا درآورد.

به گزارش خبرنگار خانه ملت، شهاب الدین صدر نایب رئیس مجلس شورای اسلامی به منظور شرکت در مراسم گرامیداشت سالگرد شهادت آیت الله مدرس و روز مجلس به شهرستان کاشمر سفر کرده بود، صبح امروز با حضور در دبیرستان پسرانه نمونه دولتی امین این شهرستان زنگ مجلس و قانون را در روز مجلس به صدا درآورد.

وی در جمع دانش آموزان این مدرسه با گرامیداشت روز مجلس و شهادت آیت الله مدرس اظهار داشت: علت نامگذاری روز شهادت این عالم برجسته به عنوان روز مجلس در کشور به دلیل ابعاد شخصیتی بود که ایشان داشتند که می تواند الگویی برای همه ما باشند.

وی افزود: آیت الله مدرس انسانی آزاده، وارسته، فقیه و روحانی انقلابی و بریده از تعلقات دنیوی بودند که برای خدا قیام کردند، برای خدا سخن می گفتند و در دفاع از ارکان اسلامی و مبارزه با استکبار و استعمار شخصیتی برجسته بودند.

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی با اشاره به فرموده بنیانگذار انقلاب اسلامی درخصوص شهید مدرس تصریح کردند: این عالم برجسته و شهید بزرگوار با شهادت خود به فرموده حضرت امام خود را برای همیشه در تاریخ ملت ایران زنده نگه داشتند و تبدیل به الگویی برای همه انسانهای انقلابی و آزاده خصوصا نمایندگان مجلس شورای اسلامی شدند.

صدر تاکید کرد: این آزادگی و روحیه انقلابی که آیت الله مدرس داشتند همان عوامل اصلی هستند که باعث شدند نظام جمهوری اسلامی در طی این چند دهه این مسیر پرفراز و نشیب را با موفقیت پیش ببرند و امیدواریم با و پیروی از مقام معظم رهبری  و با جدیت و تلاش این راه را ادامه دهیم.

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی را در این سفر محمدرضا خباز نماینده کاشمر، سادات ابراهیمی نماینده شوشتر و گتوند، بروغنی نماینده سبزوار، حسین پور نماینده گچساران، رضایی نماینده تربت حیدریه، آرین منش و قاضی زاده نمایندگان مشهد و اسداللهی نماینده تربت جام و تایباد همراهی می کنند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet