شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1387/04/12 10:35:00
سرویس صحن

تذکرات کتبی نمایندگان مجلس به مسئولان اجرایی کشور

"علی لاریجانی" رییس مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی روز چهارشنبه تذکرات کتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی کشور را به این شرح قرائت کرد:

تذکر کواکبیان نماینده سمنان به رئیس جمهور در خصوص دستور تسریع در معرفی فرماندار شهرستان مهدی شهر.

تذکر موسوی نماینده رامهرمز و رامشیر به رئیس جمهور و وزیر امور خارجه در خصوص دستور انتخاب تیم قوی دیپلماسی برای بررسی علل آلودگی هوای استان خوزستان ناشی از روان شدن ماسه و گردو غبار غلیظ از کشور عربستان.

تذکرات نجفی نماینده مراغه و عجبشیر به رئیس جمهور در خصوص دستور تمدید قرارداد فی مابین سازمانهای بیمه خدمات درمانی و بهزیستی کشور به علت مشکلات خاص و عدیده موجود و به وزیر آموزش و پرورش در خصوص تعیین تکلیف نیروهای حق التدریسی موجود با بیش از 5 سال سابقه کار.

تذکر پورفاطمی نماینده دشتی و تنگستان به وزیر آموزش و پرورش در خصوص پرداخت مطالبات فرهنگیان، نیروهای حق التدریس و بازنشستگان و تامین کسری اعتبارات سال 86 آموزش و پرورش استان بوشهر.

تذکر مقیمی نماینده بهشهر،  نکا و گلوگاه به وزیر آموزش و پرورش در خصوص پرداخت حق التدریس مدرسین آموزشکده فنی پسرانه امام خمینی (ره) بهشهر.

تذکر اسماعیلی نماینده گرمی به وزیر آموزش و پرورش در خصوص اجرای طرح ساماندهی نیروی انسانی و پرداخت معوقه مطالبات فرهنگیان.

تذکر ابطحی نماینده خمینی شهر و میرتاج الدینی نماینده تبریز، اسکو و آذرشهر به وزیر آموزش و پرورش در خصوص پرداخت حق عائله مندی بازنشستگان آموزش وپرورش و توقف عملیات اجرائی دستورالعمل ساماندهی نیروها.

تذکر فلاحت پیشه نماینده اسلام آبادغرب، تجری نماینده قصرشیرین و سرپل ذهاب، امینی و شعبانی

نمایندگان کرمانشاه و زمانی نماینده کنگاور و صحنه به وزیر آموزش و پرورش در خصوص تجدید نظر در دستورالعمل های غیر کارشناسی اخیر آن وزارت با توجه به تضییع شدن حقوق فرهنگیان و دانش آموزان.

تذکر اسماعیلی نماینده هشترود و چاراویماق و رحمانی نماینده تبریز، اسکو و آذرشهر به وزیر آموزش و پرورش در خصوص پرداخت مطالبات فرهنگیان، حق التدریسی ها و بازنشسته ها، بیمه شدن و پرداخت حقوق تابستانی حق التدریسی ها، تجدید نظر در دستورالعمل اخیر، تعدیل نیروی انسانی در کلان شهرها، تقویت مناطق غیر برخوردار و حذف اعمال 10  درصد نیروی انسانی و اعتبارات.

تذکر میرتاج الدینی نماینده تبریز، اسکو و آذرشهر به وزیر بازرگانی در خصوص لزوم نظارت کامل بر نانوایی ها نسبت به کیفیت پخت و جلوگیری از فروش آزاد آرد توسط بعضی از آنها.

تذکر بزرگواری نماینده کهگیلویه و بهمنی به وزیر جهاد کشاورزی در خصوص لزوم استفاده از آب سدهای مارون و کوثر برای آبیاری صدها هکتار زمین در غرب شهرستان دهدشت.

تذکر ذوالقدر نماینده بندرعباس و قشم و حسن پور بیگلری نماینده سیرجان و بردسیر به وزیر راه و ترابری در خصوص تسریع در تکمیل جاده پرحادثه سیرجان و بندرعباس.

تذکرات یوسف نژاد نماینده ساری به وزیر رفاه و تامین اجتماعی در خصوص تامین اعتبار لازم برای کانون بارنشستگان ساری مصوبه سفر رئیس جمهور به مازندران و به رئیس جمهور در خصوص دستور تامین اعتبار برای اجرای ماده  109  قانون خدمات کشوری برای بازنشستگان.

تذکرات اخوان نماینده تفرش و آشتیان به وزیر نفت در خصوص بررسی علت واردات لوله خارجی توسط شرکت ملی گاز ایران با توجه به تولید داخلی و گازرسانی به روستاهای تلخاب، شیرین آباد، امیر آباد، آقازیارت، دستجان، کودرز، تبرته، فشک، ماستر و درنک  و به وزیر نیرو در خصوص تامین آب شرب شهر و روستاهای تفرش از هفتیان.

تذکر مقیمی نماینده خمین به وزیر نیرو در خصوص جلوگیری از قطع برق کشاورزی و صنعتی.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet